telegram

Підписуйтесь на канал

invite.viber.com | t.me/hittravel

Туристична агенція м.Львів
м. Львів
вул. Вітовського, 29
+38 (032) 22 95 345
+38 (068) 83 34 455
Viber, WhatsApp, Telegram

Білорусь

Абу-Дабі Австрія Аланія Албанія Албена Андорра Анталія Балчик Батумі Белек Білорусь Бодрум Болгарія Будва В'єтнам Варна Великобританія Гарячі тури Греція Грузія Даламан Домінікана Дубай Еленіте Емілія Романья Естонія Єгипет Задар Золоті Піски Ізраїль Індія Індонезія Іспанія Італія Йорданія Канарські острови Каталонія Кемер Китай Кіпр Котор Куба Латвія Литва Маврикій Мальдіви Мальта Марке Мармарис Марокко Марса-Алам Махдія Монастир Несебр Нідерланди Німеччина Норвегія о. Корфу о. Крит о. Родос ОАЕ Обзор Пелопоннес Петровац Пієрія Олімпійська рів'єра Польща Поморіє Раннє бронювання Румунія Святий Влас Сейшели Сіде Словаччина Сонячний Берег Спліт Сус Таїланд Танзанія Тиват Туніс Туреччина Угорщина Україна Фінляндія Франція Фуджейра Халкідікі Хорватія Хургада Чехія Чорногорія Шарджа Шарм ель Шейх Швейцарія Швеція Шрі-Ланка

Білорусь, всупереч стереотипам – не тільки один з найближчих сусідів, але і цікавий туристичний центр. Країна багата красивою природою, смачними продуктами, простою та ситною кухнею, захоплюючою екскурсійною частиною та різноманіттям можливостей для відпочинку і оздоровлення за мінімальними цінами.

До відвідування під час відпочинку в Білорусі обов’язкові:

  • У Мінській області – найбільше озеро Нарочь, заказник «Блакитні озера», Налібокська пуща, частина Березинського заповідника. Поблизу столиці, у декількох годинах, розташований Несвіж зі знаменитим Несвіжським замком та Фарним костьолом із усипальницею князів Радзивіллів.
  • У Вітебській області – Бориславська озера і Березинський заповідник, республіканські заказники, кілька десятків природних пам’яток, найдавніші міста країни – Полоцьк, Вітебськ та Орша, а також – десятки державних музеїв і палацово-паркових садиб.
  • У Гродненській області – замки в Гродно, Світі, Новогрудці та Ліді, церква-фортеця в селі Синковічі, славнозвісний Жировичський православний монастир.
  • У Брестській області – Державний національний парк «Біловезька пуща», резиденція білоруського Діда Мороза, меморіальний комплекс Брестської фортеці та кілька без перебільшення кілька історичних і культурних пам’яток.
  • У Гомельській області – Прип’ятський національний парк, Поліський радіаційно-екологічний заповідник, гомелський палацово-парковий ансамбль Румянцевих-Паскевичей.
  • У Могилевської області – руїни монастирів чотирнадцятого сторіччя поблизу Мстиславля.

Що необхідно знати перед поїздкою до Білорусі?

Цікавими є білоруські санаторії, що прославилися ще в радянські часи. У поєднанні з дивовижною природою, в них можна не тільки поправити здоров’я, але і розслабитися наодинці з собою, далеко від шуму та пилу міст. Місцеві здравниці відрізняються вражаючою ефективністю. Через це з кожним роком зростає кількість сучасних добре обладнаних центрів.

На курортах Білорусі лікують поєднанням унікальних природних умов: кліматом, чотирма різновидами мінеральних вод та двома – лікувальних грязей. Тут – мулові чи сапропелеві грязі прісних озер та унікальні торф’яні грязі. Багаті целюлозою, кислотами і мікроелементами, вони використовуються для лікування захворювань суглобів, м’язів і шкіри.

Більшість білоруських санаторіїв розташована у віддалених куточках країни, серед парків і лісів, на берегах озер чи річок. Всі вони добре оснащені: є обладнання для аеротерапії, геліотерапії, таласотерапії, тощо.

Деякі санаторії спеціалізуються на конкретних розладах, пропонуючи специфічні методи їх профілактики та лікування, але більшість пропонує широкий спектр медичних і оздоровчих послуг.

Тури у Білорусь зі Львова: ціни та особливості

Клімат Білорусі помірний континентальний. Тут порівняно м’яка та волога зима і тепле літо. Найтепліший сезон – травень-вересень.

Столиця Білорусі – Мінськ. Великі міста – Гомель, Брест, Могильов, Гродно, Вітебськ. Також в країні є гірськолижні курорти – Силичі, Якутські гори, Мозир та Логойск.

Їхати сюди можна в будь-яку пору року. Білорусь хороша для сімейного відпочинку. Тут також виключені суттєві культурні і мовні протиріччя. При цьому, країна безпечна.

Шопінг тісно пов’язаний з продуктами харчування, особливо – молочними продуктами, овочами і фруктами. Тут збереглося безліч невеликих локальних магазинчиків з продукцією місцевих виробників. Славиться також недорога білоруська косметика. Традиційні сувеніри – вироби з білоруського льону, різьблені дерев’яні скульптури, вироби з соломки, гончарні вироби, бісерні вишивки, білоруський бальзам.

Звичайно, відправитися у мандрівку можна і самостійно. Але щоб відпустка була дійсно безтурботною, та щоб не перейматися через організаційні дрібниці, замовляйте тури в Білорусь зі Львова за вигідними цінами у нас. Досвідчені фахівці туристичної агенції Хіт Тревел не лише проконсультують по всім питанням та допоможуть визначитися із вибором, а й візьмуть на себе всі клопоти у процесі.

HIT TRAVEL

  •   Львів, вул. Вітовського, 29

  •    Телефон: +38 (068) 83 34 455

  •    Mail: office@hittravel.com.ua

         
Підписка на розсилку

©Developed by Link Up Studio. All right reserved.