telegram

Підписуйтесь на канал

invite.viber.com | t.me/hittravel

Туристична агенція м.Львів
м. Львів
вул. Вітовського, 29
+38 (032) 22 95 345
+38 (068) 83 34 455
Viber, WhatsApp, Telegram

Болгарія раннє бронювання

Раннє бронювання турів до Болгарії

Болгарія – відмінний пляжний і курортний напрямок. З року в рік потік туристів тільки зростає. Особливо приваблива Болгарія для сімейного відпочинку, для релаксу та оздоровлення.

Тут панує смачна кухня, низькі ціни, комфортний і м’який клімат чорноморського узбережжя. Всюди розташовані різноманітні термальні та оздоровчі бази. А взимку гостей зустрічають гірськолижні центри Банско, Пампорово, Боровець з трасами різної складності.

Болгарія – справжня перлина. Тут завжди спокійне і чисте море, доступні та пологі піщані пляжі та все необхідне для відпочинку з дітьми. Влітку в регіоні не дуже жарко і сухо, так що переноситься воно набагато легше.

Переваги раннього бронювання турів до Болгарії зі Львова

Раннє бронювання турів до Болгарії завжди користується попитом, адже це один з найпопулярніших туристичних напрямків з України. Суть такого бронювання дуже проста: ви платите заздалегідь (наприклад, за півроку), але із суттєвою знижкою. На те є кілька причин:

 • Підсумкова вартість подорожі може виявитися майже вдвічі меншою, ніж при покупці туру в сезон.
 • Вибір варіантів, рейсів, готелів та інших нюансів заздалегідь завжди більший. Адже краще розкуповують найшвидше.
 • Іноді при ранньому бронюванні доступні додаткові акції та знижки. Таким чином можна не тільки заощадити ще більше, але й отримати якісь приємні бонуси до відпустки.
 • Завдяки ранньому бронюванню турів в Болгарію, можна легко відвідати ті місця, потрапити в які в сезон майже неможливо через високий попит.
 • У вас буде більше часу для вирішення фінансових питань. Тим більше, не обов’язково виплачувати всю вартість відразу. А кілька платежів куди зручніші та не такі затратні.
 • Вартість туру точно не зміниться в останній момент через коливання курсу або через будь-які інші фактори. Вона вже зафіксована в договорі, який ви укладаєте з туристичним агентством.
 • Більше часу буде і на планування деталей поїздки: вибір активностей, екскурсій, додаткових послуг. Ви зможете спокійно вивчити і обміркувати всі варіанти. Навіть речі не доведеться збирати в поспіху.

Найпоширеніше питання при ранньому бронюванні турів в Болгарію – в чому підводні камені. На практиці ж ні в чому. Адже така схема вигідна і для туристичних агентств. Вона дозволяє планувати роботу заздалегідь, постійно відстежувати ринок, уникати простоїв, напрацьовувати клієнтську базу та мінімізувати ризики провального сезону.

Питання та відповіді про раннє бронювання турів до Болгарії

 • Яка економія при ранньому бронюванні турів до Болгарії?

Значна економі головна перевага раннього бронювання. Загалом для турів до Болгарії вона може сягати до 40%, а іноді навіть більше. Щоб залишатися в курсі вигідних пропозицій, слідкуйте за нашими новинами.

 • Коли найкраще бронювати тури до Болгарії заздалегідь?

Краще за все бронювати тури до Болгарії за 6 місяців. Це оптимальний термін для раннього бронювання. Ви точно встигнете обрати бажаний варіант, а окрім того – добре зекономите.

 • Чи є розтермінування оплати за тур до Болгарії при ранньому бронюванні?

Так, при ранньому бронюванні турів ми пропонуємо розтермінування оплати. Спочатку – перший внесок у розмірі від 20%. А решту суми ви зможете сплатити за три тижні до відпустки. За більш детальними умовами звертайтеся до наших консультантів. Менеджери туристичної агенції Хіт Тревел візьмуть на себе всі організаційні турботи.

HIT TRAVEL

 •   Львів, вул. Вітовського, 29

 •    Телефон: +38 (068) 83 34 455

 •    Mail: office@hittravel.com.ua

         
Підписка на розсилку

©Developed by Link Up Studio. All right reserved.