Греція

Відпочинок на морі з дітьми в Греції

Греція – країна можливостей та пропозицій для туристів з усього світу. Розваги до душі тут легко знайдуть як шанувальники спокійного пляжного дозвілля, так і любителі екстриму та насичених активних програм.

Багата Греція і на численні курорти. Ось лише деякі з них:

  • Легендарний острів Крит, відомий всім ще з перших знайомих міфів та легенд. Тут недорогі готелі, гучні розваги, романтичні усамітнені локації, престижні фешенебельні курорти та повноцінні центри сімейного дозвілля на будь-який смак.
  • Родос – батьківщина Колоса Родоського, також оповита легендами та загадками. Омивається Середземним та Егейським морями. Старовинні пам’ятки тут сусідствують із сучасними інноваціями.
  • Закінф – регіон, що славиться унікальним підводним світом. Для дайверів тут і затонулі кораблі, і казкові печери. Для любителів природи – західні скелясті гори з непролазними лісами.
  • Кос – найчистіший грецький острів та універсальний курорт. Його фішка – унікальний чорний пляж із вулканічним піском.
  • Корфу відрізняється унікальною природою, у якій поєднуються мальовничі бухти та духмяні цитрусові і оливкові сади. Тут – таємничий Керкір та канал ді Амур для закоханих.
  • Санторіні – місце фантастичних пляжів з білим, чорним та червоним вулканічним піском. Доповнює картину специфічна барвиста архітектура. Мало де можна побачити таке кольорове розмаїття.

Не можна забувати й про інші осередки аутентичної грецької культури – Пелопоннес, Міконос, Хіос, Евія та звісно – легендарні Афіни.

Що необхідно знати перед поїздкою у Грецію?

При всьому розмаїтті можливостей, основна більшість грецьких курортів – пляжні. Місцеві узбережжя – чисті та екологічні. Прозора вода, яскраве сонце, кольорові піски приваблюють гостей не лише зі Львова, а й з усього світу. Досконало розвинена пляжна інфраструктура з кожним роком стає лише кращою. Відпочивати можна як на материковій частині країни, так і на численних островах.

Вся Греція – величезний музей під відкритим небом. Археологічні знахідки, архітектурні пам’ятки, античні руїни, стародавня спадщина, численні святині тут знаходяться ледь не на кожному кроці. А чи могло бути інакше у країні з однією із найдревніших відомих історій та культур?

Унікальне поєднання м’якого клімату, моря та інших природних чинників зробили Грецію не лише приємною, а й корисною для відпочинку. Сьогодні вона вважається одним із найкращих всесвітніх центрів лікування та оздоровлення. Сюди направляються із проблемами опорно-рухової, серцево-судинної, нервової систем. Грязі, мінеральні та термальні джерела, морські здобутки, тощо – все це використовується численними санаторіями та лікувальними центрами.

Тури у Грецію зі Львова: ціни та особливості

А замовити тури у Грецію зі Львова за вигідними цінами можна, звернувшись до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Ми пропонуємо широкий вибір програм та можливостей, щоб в повній мірі врахувати потреби та побажання кожного мандрівника.

Додатково зекономити на відпустці допоможе раннє бронювання у Грецію. Ми гарантуємо бездоганну організацію, тож під час заслуженого відпочинку не доведеться турбуватися через дрібниці. Греція, напевно як ніяка інша країна, ідеальна для усіх: для романтичних пар, активних компаній, сімей з дітьми, поодиноких мандрівників.

HIT TRAVEL

  •   Львів, вул. Вітовського, 29

  •    Телефон: +38068 833 44 55

  •    Mail: office@hittravel.com.ua

         
Підписка на розсилку

©Developed by Link Up Studio. All right reserved.