telegram

Підписуйтесь на канал

invite.viber.com | t.me/hittravel

Туристична агенція м.Львів
м. Львів
вул. Вітовського, 29
+38 (032) 22 95 345
+38 (068) 83 34 455
Viber, WhatsApp, Telegram

Іспанія раннє бронювання

Раннє бронювання турів до Іспанії

Іспанія – яскрава, барвиста і темпераментна країна. Щорічно вона приймає мільйони туристів. Це і фантастичні курорти Каталонії, і білосніжні пляжі Коста-Бланка, і казкова Валенсія. Тут і вишукана гастрономія, і запальні танці, і небезпечна корида.

Барселона – один з центрів сучасного мистецтва. А узбережжя славиться водним спортом та розвагами. А для любителів більш спокійного відпочинку – розкішні Канарські острови.

В Іспанії можна відпочити з сім’єю, з галасливою веселою компанією або відправитися в романтичну подорож. Ми пропонуємо варіанти на будь-який смак і на різний бюджет!

Переваги раннього бронювання турів до Іспанії зі Львова

Попит на раннє бронювання турів в Іспанію не падає, незалежно від сезону. Це один з популярних напрямків з України. Саме тому краще замислитися над організацією відпустки заздалегідь. Суть пропозиції максимально проста: ви платите заздалегідь (наприклад, за півроку), але із суттєвою знижкою. І в результаті ви отримуєте:

 • Остаточна вартість всієї поїздки може виявитися практично вдвічі меншою за очікувану. Особливо порівняно з цінами в пік сезону.
 • Іноді перевізники і готелі проводять додаткові акції та знижки. А це не тільки економія, але і можливість отримати приємні бонуси.
 • Чим раніше ви зацікавитеся питанням – тим більший вибір турів в Іспанію. Враховуйте, що все краще і найвигідніше розкуповують найшвидше.
 • Якщо у вас є побажання щодо конкретних рейсів або готелів – це ще одна причина замислитися над раннім бронюванням. Через високий попит в гарячий сезон це буде набагато складніше.
 • До поїздки залишиться достатньо часу, щоб планувати деталі і розважальну програму. Ви зможете вибрати екскурсії, ознайомитися з активностями та послугами, запланувати шопінг. Речі теж не доведеться збирати в поспіху.
 • Вартість туру в Іспанію при ранньому бронюванні не обов’язково виплачувати за один раз. Крім того, у вас буде час поступово відкласти гроші і на саму відпустку. А платежі можна вносити в кілька частин.
 • Незважаючи на економічні негаразди і коливання курсу, вартість вже замовленого туру не зміниться. Всі умови відразу прописуються в договорі, який і стане гарантією та страховкою водночас.

Раннє бронювання вигідне і для агентств, тому що дозволяє раціональніше розподіляти роботу. Саме тому це абсолютно нормальна і поширена практика в світі.

Питання та відповіді про раннє бронювання турів до Іспанії

 • Яка економія при ранньому бронюванні турів до Іспанії?

Економія залежить від терміну бронювання та умов конкретного туру. Загалом вона може сягати 40% та навіть більше.

 • Коли найкраще бронювати тури до Іспанії заздалегідь?

Щоб напевне встигнути, краще бронюйте тури до Іспанії за 6 місяців. Тоді ви отримаєте найбільшу економію. Для цього звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Окрім того, ми візьмемо на себе всі організаційні клопоти щодо вашої відпустки.

 • Чи є розтермінування оплати за тур до Іспанії при ранньому бронюванні?

Так, ми пропонуємо розтермінування оплати ранніх турів до Іспанії. Перший внесок – від 20%, а от решту суми ви зможете сплатити за три тижні до виїзду.

HIT TRAVEL

 •   Львів, вул. Вітовського, 29

 •    Телефон: +38 (068) 83 34 455

 •    Mail: office@hittravel.com.ua

         
Підписка на розсилку

©Developed by Link Up Studio. All right reserved.