Мальта

  Відпочинок на Мальті, з неймовірними краєвидами

  Мальта – унікальна острівна держава, що поєднує у собі відбитки численних цивілізацій. Роками та століттями вона стояла на перехресті торгівельних шляхів, які поєднували Європу з Африкою, а захід зі сходом. За різних часів на Мальті побували Нельсон, Наполеон, інші видатні історичні діячі та такі легендарні міфічні герої, як Одіссей.

  Портове місто Валлетта – мальтійська столиці, а водночас – колишня фортеця, заснована Орденом святого Іоанна ще у 16-му сторіччі. Того часу вона слугувала для оборони від турок. Історична забудова Валлетти – одна із найщільніших в усьому світі, тож до списку ЮНЕСКО зрештою увійшло все місто.

  Беззаперечна особливість Мальти – вражаючі краєвиди. Невипадково саме тут регулярно знімаються фільми та серіали. У бухтах Середземного моря приховані кам’янисті та піщані пляжі, що приємно вражають чистотою.

  Що необхідно знати перед бронюванням туру на Мальту?

  Еклектична острівна держава пропонує курорти на будь-який смак.

  • Сент-Джуліанс – це насичене та бурхливе нічне життя, клуби, дискотеки, бари та казино. Колись крихітне рибацьке селище, зараз це найпопулярніший молодіжний центр.
  • Мелліха і Марсаскала – затишні та спокійні курорти для розміреного усамітненого відпочинку.
  • Сліма – найпрестижніший курорт з розкішними елітними готелями, вишуканими ресторанами, фешенебельними магазинами та всесвітньо відомими мовними школами.
  • Мдіна – справжня фортеця, оточена кріпосними стінами, що неодмінно вразить шанувальників історії та піших екскурсій.
  • Сент-Полс-Бей, Аура та Буджибба поєднують історичну спадщину різних епох із сучасними добре обладнаними купальними зонами.
  • Гозо та Коміно славляться фантастичними та практично недоторканими природними багатствами.

  Тури на Мальту бронюйте у Львові: ціни та особливості

  Кожного року на Мальті збираються численні туристи з усього світу. Розваги до душі тут здатні знайти прихильники історико-культурної спадщини, архітектури, національного колориту, унікальної кухні, казкового підводного світу, чистих пляжів, комфортабельних готельних комплексів, усамітненого «дикого» відпочинку та активних розваг.

  Відновити здоров’я можна в надсучасних спа- та оздоровчих центрах, центрах таласотерапії. На Мальті також безліч мовних шкіл для вивчення англійської. Ще одна перевага – вигідний шопінг. Речі відомих брендів тут значно дешевші через те, що на островах розташовані численні виробництва.

  Туристична інфраструктура Мальти активно розвивається у різних напрямках. Окрім пляжного відпочинку, зараз популярні також екологічний та діловий туризм. Ще одна найпопулярніша розвага дайвінг, займатися яким протягом року можна у численних школах.

  Всі епохи залишили на островах свій відбиток. Тепер тут химерно переплітаються стародавні мегаліти, середньовічні фортеці та храми, сучасні торгівельні центри. Інтернаціональність простежується повсюди: від еклектичної забудови до традиційних частувань.

  Щоб самостійно не займатися плануванням та організацією, звертайтеся до туристичної агенції Хіт Тревел. Ми співпрацюємо з кращими перевізниками та місцями розташування, постійно розробляємо нові цікаві маршрути та вдосконалюємо вже існуючі. Наші консультанти допоможуть обрати ідеальний тур на Мальту зі Львова.

  HIT TRAVEL

  •   Львів, вул. Вітовського, 29

  •    Телефон: +38068 833 44 55

  •    Mail: office@hittravel.com.ua

           
  Підписка на розсилку

  ©Developed by Link Up Studio. All right reserved.