Марокко

  Виліт 27.12 з Києва,  9 ночей! Ціна від 1399EUR / особа.

  Детальніше

  Відпочинок в Марокко, поблизу Сахари

  Марокко – країна-спокуса, яка майстерно заворожує численних гостей арабською та африканською екзотикою.

  Вона розташована в Північній Африці, але не входить в Африканський союз. І в іншому вона сповнена парадоксів. Прекрасне і дивовижне вабить з усіх сторін: на заході – буйство Атлантики, на півночі – ласкаві води Середземного моря, на півдні – космічні рельєфи Сахари. А в серці – колоритні міста, де змішалися гарячий темперамент Чорного континенту, тисячолітні східні традиції і сучасні технології Заходу.

  За фасадом шикарного готелю напевно ховається старовинна мечеть, за звичним європейському погляду торговим центром – галасливий ринок, що зводить з розуму ароматами спецій, за модним спа-салоном з ексклюзивною таласотерапією – відокремлений пляж з ідилічними пейзажами. Мандрівникові залишається лише уважніше роздивлятися та бути готовим до нескінченних відкриттів.

  Що необхідно знати перед бронюванням туру в Марокко?

  Основні туристичні центри і пам’ятки Марокко:

  • Столиця – Рабат, місто парків, широких алей і архітектурних пам’яток, за якими можна прочитати всю історію держави. Тут знаходяться резиденція королівської сім’ї, біло-блакитна Медіна, старовинні мечеті і музеї, що дозволяють зануритися вглиб віків. В межах міста є й відмінний пляж на березі Атлантичного океану.
  • Фес – «африканські Афіни». Середньовічні квартали не перебудовують століттями, сімейні ремесла (головне з яких – шкіряне) передають від батька до сина. Тут два древніх центри: Фес-аль-Балі з нескінченними лабіринтами з 6000 вулиць і Фес-Дждід з розкішним Палацом еміра.
  • Марракеш – величезний туристичний атракціон. Сувеніри, вуличні акробати, заклиначі змій – всі вони зібралися на галасливих вулицях.
  • Священне місто Мулай-Ідріс – головна точка паломництва. Віруючі направляються сюди в дні свята муссема, вшанувати пам’ять правителя в мавзолеї.
  • Медіна з чудовим садами і парками входить в список ЮНЕСКО.
  • Мекнес – марокканський Версаль, камерний і затишний. Місцеві палаци, мінарети і мавзолеї сповнені благородної величі.
  • Агадір – найпопулярніший пляжний курорт із золотим узбережжям.
  • Уалідія – захована в мальовничій лагуні та знаменита смачними устрицями.
  • В Ес-Сувейрі завжди вітер і хвилі, що робить її ідеальним місцем для серфінгу.
  • У Танжері можна скупатися і в Середземному морі, і в океані.
  • Мазарґан славиться європейською архітектурою, яка збереглася з колоніальних часів.

  Тури в Марокко обирайте у Львові: ціни та особливості

  Через перепади рельєфу і близькість примхливої ​​Атлантики, клімат в Марокко значно різниться по всій території країни. На середземноморському узбережжі він м’який, субтропічний, з жарким літом і помірно холодною зимою. У горах прохолодно навіть у найспекотніші дні, а деякі вершини взимку навіть покриваються снігом. Дні – переважно сонячні, суцільна хмарність зустрічається рідко.

  Атлантичне узбережжя Марокко – визнаний рай для серферів. Тут досить недороге проживання і розвинена інфраструктура, а хвилі нітрохи не гірші за дорогі екзотичні. А ось дайвінг практично не розвинений: поодинокі школи, де можна найняти тренера та взяти напрокат спорядження, є хіба що на великих курортах на кшталт Агадіра. Зате поширені центри таласотерапії і відомі марокканські лазні та хамами.

  Марокканці привітно ставляться до туристів і поводяться ненав’язливо. Важливо пам’ятати, що нічого на вулицях не буває безкоштовним. Також діють основні правила перебування в мусульманських країнах.

  Замовити тур в Марокко зі Львова можна, звернувшись до туристичної агенції Хіт Тревел. Ми пропонуємо різноманітні та насичені програми, співпрацюємо лише з перевіреними перевізниками та місцями розташування, і все це – за доступними цінами. А остаточно визначитися з вибором допоможуть досвідчені консультанти.

  HIT TRAVEL

  •   Львів, вул. Вітовського, 29

  •    Телефон: +38068 833 44 55

  •    Mail: office@hittravel.com.ua

           
  Підписка на розсилку

  ©Developed by Link Up Studio. All right reserved.