telegram

Підписуйтесь на канал

invite.viber.com | t.me/hittravel

Туристична агенція м.Львів
м. Львів
вул. Вітовського, 29
+38 (032) 22 95 345
+38 (068) 83 34 455
Viber, WhatsApp, Telegram

Португалія

Відпочинок в Португалії

Тури в Португалію зі Львова – один із найпопулярніших напрямків. Португалія – це країна для тих, хто звик брати від життя все. В один і той же час на сусідніх вуличках можна відчути себе в спекотній та темпераментній Іспанії або вишуканій та витонченій Південній Франції. При цьому тут набагато менше туристів, тому і атмосфера в цілому спокійніша.

Португалія – це казкові види, запах апельсинів і евкаліптів, мальовничі набережні, колоритні кафе і численні пам’ятки.

Тури в Португалію зі Львова: ціни та особливості

Автобусні тури в Португалію відрізняються за програмою. При цьому вона завжди буде багатою і різноманітною.

 • Столиця Португалії – Лісабон, який став головним центром країни ще в 13 столітті. Одного разу землетрус зруйнував місто майже вщент, але воно в рекордні терміни відродилося та набуло колишню велич.
 • Головна визначна пам’ятка Португалії – замок Святого Георгія. Це надійна і страхітлива у своїй величі фортеця на пагорбі. Колись вона належала мавританському емірові, а після – португальським королям.
 • Ще одна визначна пам’ятка, яка вціліла за минулі століття – Кафедральний собор Лісабона. У ньому одночасно переплітаються риси рококо, бароко, готики і неокласицизму.
 • Лісабон – сам по собі суцільна прикраса. Старі райони пронизані звивистими вуличками, по яких можна нескінченно петляти і милуватися маленькими декоративними будинками. Саме тут найкраще відбивається дух і настрій міста.
 • З інших популярних міст – старий і чарівний Порту. Весь його історичний центр занесений в список ЮНЕСКО. Крім того, саме Порту – столиця портвейну.

Центр португальського католицизму – Брага. Тут знаходиться резиденція архієпископа. Для гастрономічного туризму ідеально підходять Евора і Фара. Для любителів природи – Сетубал. А для спокійного усамітненого відпочинку – Обідуш.

Запитання та відповіді про відпочинок в Португалії

 • Чим відрізняється місцевий клімат?

Клімат Португалії – теплий середземноморський субтропічний. Тут не буває різких коливань температур. На півночі панує морський клімат із сухим та сонячним, проте не надто спекотним літом. Найкращий період – із травня по жовтень. В цей час завжди тепло, а дощів майже не буває. Весною в Португалії з’їжджаються серфери.

 • Як розважитися в Португалії?

Насичену екскурсійну та пляжну програму під час відпочинку в Португалії легко розбавити розвагами. В столиці – великий та цікавий зоопарк. Також спробуйте проїхатися на фунікулері Глорія із казковими краєвидами. Надзвичайно цікавим буде океанаріум Лісабону, єдиний у своєму роді на весь світ. Адреналін шукайте в аквапарках, а з мису Рок ви зможете на власні очі побачити, де закінчується земля. А шанувальників пляжного відпочинку вабить Лісабонська Рив’єра – низка пляжів та фешенебельних курортів в околицях столиці.

 • Що ще варто знати туристам?

В Португалії неодмінно варто скуштувати м’ясні та рибні страви. Лише тріску тут готують 300 різними способами. На особливу увагу заслуговує катаплана – величезна пательня із делікатесами. Зелений суп кальдо верде відомий на весь світ. Також славляться молоді португальські вина, звісно ж, портвейн.

 • Як замовити путівку в Португалію зі Львова?

Щоб замовити путівку в Португалію зі Львова, розпланувати власну програму та організувати все без зайвих турбот, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. І ми візьмемо всі клопоти на себе!

HIT TRAVEL

 •   Львів, вул. Вітовського, 29

 •    Телефон: +38 (068) 83 34 455

 •    Mail: office@hittravel.com.ua

         
Підписка на розсилку

©Developed by Link Up Studio. All right reserved.