telegram

Підписуйтесь на канал

invite.viber.com | t.me/hittravel

Рас-Аль-Хайма

  Відпочинок в Рас-Аль-Хаймі, в сонячному еміраті ОАЕ

  Рас-Аль-Хайма – надзвичайно мальовничий північний емірат. Гори тут наближаються практично впритул до узбережжя, тож краєвиди вражають навіть досвідчених мандрівників.

  Знаходиться Рас-Аль-Хайма неподалік від Дубаю. Приблизно у годині їзди. Тут немає звичного міського транспорту, проте є розвинене автобусне сполучення із Аджманом, Шарджею та іншими еміратами.

  Столиця регіону – однойменне місто. На стару та нову частину його поділяє затока. Новий район зветься Аль-Хамранья. Тут розташований міжнародний аеропорт.

  Тури в Рас-Аль-Хайму зі Львова: ціни та особливості

  Сумувати під час відпочинку у Рас-Аль-Хаймі точно не доведеться. Тут зайдуться і цікаві екскурсії, і яскраві розваги, і нові враження.

  • Неодмінно відвідайте Старе місто, а в ньому – напівзруйнований форт та охоронні вежі. Перлина району – стародавня мечеть Джазірат-аль-Хамра. Це унікальна споруда, повністю збудована з коралових блоків.
  • На території форту, датованого 18 сторіччям, зараз знаходиться Національний музей емірату. Сама споруда збудована із гіпсу. Протягом довгого часу саме тут була резиденція правителя. Тепер кожен може побачити багаті експозиції: етнографічні та історичні пам’ятки, археологічні знахідки, старовинні мозаїки, теракотові урни, тощо.
  • Якщо Старого міста замало, за рахунок розвиненої транспортної мережі можна без проблем виїхати за межі Рас-Аль-Хайму. Тут і найбільше старовинне місто Дігдага, і гробниці залізного віку у Ваді-Каврі, і фантастичний природний парк Ваді-Азіма із справжніми пальмовими лісами та прохолодними водоймами.
  • У 2010 році неподалік відкрився аквапарк Ice Land. Окрім цікавих атракціонів, він приховує найбільший штучний водоспад у світі – пінгвінячий. Його ширина сягає 165, а висота – 36 метрів.

  Запитання та відповіді про Рас-Аль-Хаймі

  • Чи можна в Рас-Аль-Хаймі купити алкоголь?

  В Рас-Аль-Хаймі доступні алкогольні магазини з чудовим вибором алкоголю за доступними цінами. Проте варто пам’ятати, що вони не мають вивісок та на період Рамадану закриті.

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

  Клімат у Рас-Аль-Хаймі типовий для Об’єднаних Еміратів. Для насиченого та цікавого відпочинку краще мандрувати сюди восени чи навесні. Адже в літку тут буває занадто спекотно навіть для тих, хто добре реагує на сонце.

  • Як розважитися в Рас-Аль-Хаймі?

  Рас-Аль-Хайма – малопопулярний емірат. У цієї медалі є дві стороні. З одного боку, тут менше типових туристичних розваг. З іншого, збереглися майже недоторкані дикі пейзажі ледь не посеред міста. Із активних розваг традиційно поширений водний спорт. А неподалік розташувалася зона Хаат, відома цілющими мінеральними водами.

  • Що ще варто знати туристам?

  Приємна для туристів особливість Рас-Аль-Хайму – відсутність тут сухого закону. Для шопінгу є великі та різноманітні торгівельні центри. Найвідоміший та водночас найстарший – Манар. Також зверніть увагу на Al Hamra та Safeer. Для прихильників гастрономічного туризму тут порівняно недорого можна скуштувати арабські делікатеси. Також емірат славиться запашними кальянами та насиченою кавою.

  • Як замовити путівку в Рас-Аль-Хайму зі Львова?

  Звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел, якщо плануєте насичений тур до Рас-Аль-Хайму зі Львова. Ми допоможемо обрати найкращий варіант та втілимо у життя всі побажання.

  HIT TRAVEL

  •   Львів, вул. Вітовського, 29

  •    Телефон: +38 (068) 83 34 455

  •    Mail: office@hittravel.com.ua

           
  Підписка на розсилку

  ©Developed by Link Up Studio. All right reserved.