Румунія

  Автобусний тур в Румунію! Вартість 89€ на одного дорослого! Виїзд 24.08 зі Львова, 3 дня / 4 ночі Дзвоніть 068-833-44-55 

  Детальніше

  Відпочинок в Румунії

  Румунія наскрізь просякнута духом романтичного і містичного Середньовіччя. Тут стародавні замки, таємнича Трансільванія та незмінний образ графа Дракули. Румунія – це ще й пляжі чорноморського узбережжя, долина Дунаю, озера і лікувальні курорти, кілька гірськолижних курортів з хорошими трасами та розвиненою інфраструктурою.

  Чи не чверть історичних місць Румунії претендують на ту чи іншу роль у житті Влада Цепеша. Саме на цьому базуються численні туристичні розваги: ​​продумана екскурсійна програма, реконструйовані готелі, різноманітні святкування та фестивалі.

  На території Румунії розташовано безліч мінеральних джерел, а лікувальних курортів – понад 160. Найвідоміші бальнеологічні курорти країни: Текіргіол, Бейле-Оланешть, Ковасна, Сленик-Молдова, Совата, Бейле-Тушнад.

  Що необхідно знати перед бронюванням туру в Румунію?

  Румунія ділиться на кілька регіонів:

  • В регіоні Валахія (або Мунтенія) розташовані столиця Бухарест, а також основні гірськолижні курорти: Пояна Брашов, Предял та Сіная. Область знаменита мальовничим перевалом Трансфагараш та озером Видрар, давніми містами Куртя-де-Арджеш та Тирговіште.
  • Трансільванія – найпопулярніший регіон країни, що славиться на весь світ замком графа Дракули в Брані, середньовічними містечками Сібіу, Брашов та Сігішоара, унікальними укріпленими церквами, а також незабутньою природою: лісами і полями, сніговими піками Фегераш і безліччю руїн древніх фортець.
  • Добруджа – це основні пляжні курорти країни: Мамая, Констанца, Ефоріє-Норд, Ефоріє-Суд, Костінешть, Нептун-Олімп, Юпітер, Кап-Аврора, Венус, Сатурн і Мангалія. У дельті Дунаю – національний парк під охороною ЮНЕСКО.
  • Марамуреш – найпівнічніший регіон. Тут збереглися дивовижні дерев’яні церкви, традиційні села, мальовничі гірські пейзажі і рецепт відомої румунської яблучної настоянки.
  • Банат вважається найбільш економічно розвиненим. Барокові міста, стародавні німецькі поселення і мальовничі скелі – головні достоїнства цього краю.
  • Буковина славиться старовинними православними монастирями з дивовижними фресками, затишно розташованими серед мальовничих зелених пагорбів. Це Сучава, Путна, Воронець.
  • Крішана – головні ворота Румунії для мандрівників. Край цікавий своєю історією і великим містом Арад.

  Автобусні тури в Румунію зі Львова: ціни та особливості

  Румунія вважається найспокійнішою з пострадянських країн. Населення – переважно доброзичливе і товариське. Тут можна сміливо гуляти навіть ночами. Бухарест безпечніший за більшість європейських столиць.

  Клімат помірно континентальний, на сході країни – морський. Зима м’яка, з великою кількістю сонячних днів, але іноді бувають і сильні морози. Сніг в Карпатах – в грудні-квітні.

  Готельна база Румунії за останні роки помітно змінилася в кращу сторону. На гірськолижних курортах представлені готелі і вілли різного рівня. Майже всі готелі розташовані недалеко від підйомників. В екскурсійних містах з’являється все більше хостелів.

  Розвинені і пансіони. Сім’ї здають кілька кімнат-номерів безпосередньо в своєму будинку. Такі пансіони, як правило, знаходяться на природі, на лікувальних або гірськолижних курортах, і відрізняються затишком, ціною і атмосферою традиційного укладу життя місцевого населення.

  Румунська кухня досить оригінальна. Її основу складають м’ясо, птиця, овочі та кукурудза. Найпопулярніша страва – «мититеї» або «мічі», смажені на відкритому вогні пікантні ковбаски з трьох сортів м’яса. Популярна також «мамалига» – круто зварена каша з кукурудзяної муки. Чудовою якістю славляться румунські вина й місцевий бренді «вінарс».

  Тури в Румунію зі Львова від туристичної агенції Хіт Тревел – зручний та простий спосіб водночас позбавитися всіх організаційних турбот, довіривши їх нашим фахівцям. У нас – маршрути та програми на будь-який смак, бюджет та вподобання.

  HIT TRAVEL

  •   Львів, вул. Вітовського, 29

  •    Телефон: +38068 833 44 55

  •    Mail: office@hittravel.com.ua

           
  Підписка на розсилку

  ©Developed by Link Up Studio. All right reserved.