telegram

Підписуйтесь на канал

invite.viber.com | t.me/hittravel

Туристична агенція м.Львів
м. Львів
вул. Вітовського, 29
+38 (032) 22 95 345
+38 (068) 83 34 455
Viber, WhatsApp, Telegram

Туніс раннє бронювання

  Раннє бронювання турів до Тунісу

  Туніс – абсолютно унікальна країна, в якій поєднується колорит Африки, середземноморська легкість та європейський сервіс. Тут панують неповторні краєвиди та така ж неповторна атмосфера.

  Перші поселення з’явилися в Тунісі в 12 столітті до нашої ери. Саме тут збереглися руїни легендарного Карфагена. А це найважливіший культурний, економічний і військовий центр стародавнього світу.

  У Тунісі тісно переплітається римська спадщина та мусульманські традиції. Славиться регіон і нереальною природою, а з нею – нескінченними пустелями з освіжаючими оазисами, широкими чистими пляжами та незабутнім релаксом.

  Переваги раннього бронювання турів до Тунісу зі Львова

  Раннє бронювання турів в Туніс завжди затребуване. Це один з популярних туристичних напрямків з України. Суть послуги проста: ви заздалегідь вибираєте та оплачуєте тур, але з суттєвою знижкою. І в результаті ви отримуєте такі переваги:

  • В результаті подорож може обійтися майже вдвічі дешевше, порівняно з вартістю в гарячий сезон.
  • Іноді бувають додаткові акції та знижки. Так можна не тільки заощадити, але й отримати приємні бонуси до відпустки.
  • Чим раніше – тим більший вибір рейсів, готелів та інших нюансів. Кращі і найвигідніші пропозиції розкуповують швидше за все.
  • Для вирішення фінансових питань у вас буде набагато більше часу. Тим більше, всю вартість не обов’язково виплачувати відразу. А кілька платежів протягом тривалого часу не такі затратні.
  • Завдяки ранньому бронюванню турів в Туніс ви зможете відвідати місця, куди проблематично потрапити в сезон, зважаючи на великий попит.
  • Ви зможете поступово і з задоволенням планувати екскурсії, вибирати активності і додаткові послуги. Буде час обміркувати і проаналізувати всі варіанти. Речі теж не доведеться пакувати в поспіху.
  • А завдяки договору, в якому прописані всі умови туру та оплати, можете не турбуватися щодо зміни вартості в останній момент. У нестабільних економічних умовах і при коливаннях курсу це особливо цінно.

  З раннім бронюванням турів пов’язане кілька стереотипів. Основний з них – у чому підступ знижок. На практиці ж ні в чому, адже ця схема вигідна і туристичним агентствам. Вона дає можливість розпланувати роботу, уникати простоїв, відстежувати ринок та його тенденції, уникнути провального сезону.

  Питання та відповіді про раннє бронювання турів в Туніс

  • Яка економія при ранньому бронюванні турів до Тунісу?

  Економія при ранньому бронюванні турів в Туніс може сягати 40% чи навіть більше. Проте вона розраховується індивідуально, в залежності від термінів, тривалості та специфіки програми. Слідкуйте за нашими пропозиціями, щоб не пропустити найвигідніший варіант.

  • Коли найкраще бронювати тури до Тунісу заздалегідь?

  Краще бронювати тури за 6 місяців. У цей час найрізноманітніший вибір та найбільша економія. А наші консультанти допоможуть обрати ідеальний варіант та візьмуть на себе організаційні клопоти.

  • Чи є розтермінування оплати за тур до Тунісу при ранньому бронюванні?

  Так. Туристична агенція Хіт Тревел пропонує розтермінування вартості туру. Вам не доведеться водночас сплачувати всю суму. Розмір першого внеску – від 20%, а от решту ви зможете сплатити за три тижні до відльоту.

  HIT TRAVEL

  •   Львів, вул. Вітовського, 29

  •    Телефон: +38 (068) 83 34 455

  •    Mail: office@hittravel.com.ua

           
  Підписка на розсилку

  ©Developed by Link Up Studio. All right reserved.