telegram

Підписуйтесь на канал

invite.viber.com | t.me/hittravel

Туристична агенція м.Львів
м. Львів
вул. Вітовського, 29
+38 (032) 22 95 345
+38 (068) 83 34 455
Viber, WhatsApp, Telegram

Туреччина раннє бронювання

Раннє бронювання турів до Туреччини

Туреччина – один з головних напрямків для любителів пляжів, релаксу і водного спорту. В першу чергу вона славиться бездоганним сервісом та готельної системою «все включено». І все це за доступними цінами.

Туреччина приваблива і для екстремалів. Тут розвинений дайвінг, є і гірські курорти. Популярні активні види спорту, аквапарки, екстремальні розваги. Окреме місце займає шопінг, адже на місцевих ринках є буквально все. І за низькими цінами. Особливо це стосується золота, виробів зі шкіри, з хутра, текстилю, кераміки.

Неможливо ігнорувати ситну і пряну турецьку кухню. Особливо привабливі місцеві автентичні заклади далеко від головних туристичних центрів.

Нарешті, Туреччина – це ще й дивовижна історичну та культурну спадщину, в якій тісно переплелися відгомони різних епох та різних народів.

Переваги раннього бронювання турів до Туреччини зі Львова

Вигідне і практичне раннє бронювання – це відмінний спосіб придбати тур в Туреччину дешевше. Іноді навіть удвічі. Суть в тому, що ви купуєте і оплачуєте його заздалегідь. Для вас це економія. Для агентств – можливість мінімізувати ризики і завчасно почати готуватися до гарячого сезону.

Раннє бронювання турів до Туреччини зі Львова – це такі переваги:

  • Економія досягається завдяки тому, що квитки та проживання заздалегідь коштують дешевше. Також бувають акції та спеціальні пропозиції. А гроші, які заощадили, ви зможете витратити з куди більшим задоволенням: на екскурсії, розваги, додаткові послуги та шопінг.
  • На вартість поїздки не вплине курс валют, адже ціна вже зафіксована. Це особливо цінно під час нестабільної економічної ситуації.
  • У вас буде більше часу для підготовки, планування, складання екскурсійної програми. Не доведеться в поспіху збирати речі. Ви зможете уважно вивчити різні варіанти та визначитися, що вам цікаво.
  • Чим раніше ви вибираєте тур – тим більший вибір цікавих пропозицій від перевізників і готелів. Це особливо актуально для популярних пляжних напрямків, на кшталт Туреччини. Враховуйте, що популярні світові готелі іноді навіть ведуть списки на проживання.

У ранньому бронюванні турів до Туреччини немає ніяких каверз, незважаючи на поширені стереотипи. Всі ризики попереджає заздалегідь прописаний договір, в якому зазначаються умови, вартість та порядок виплат.

Питання та відповіді про раннє бронювання турів до Туреччини

  • Яка економія при ранньому бронюванні турів до Туреччини?

Вартість туру при ранньому бронюванні розраховується індивідуально. Вона залежить від термінів, тривалості мандрівки, тощо. Загалом, економія сягає до 40%, проте можливі варіанти. Щоб завжди бути у курсі подій, слідкуйте за нашими новинами та пропозиціями.

  • Коли найкраще бронювати тури до Туреччини заздалегідь?

Бронювати тури за популярними напрямками, на кшталт Туреччини, краще заздалегідь – за 6 місяців. У такому випадку ви отримаєте найбільшу економію, а до того ж – різноманітний вибір варіантів.

  • Чи є розтермінування оплати за тур до Туреччини при ранньому бронюванні?

Ви зможете сплатити вартість туру до Туреччини частинами. Сума першого внеску становить від 20%, а от залишок можна внести за три тижні до мандрівки. За більш детальною інформацією звертайтеся до наших консультантів. Менеджери туристичної агенції Хіт Тревел допоможуть все розрахувати та обрати оптимально схему платежів.

HIT TRAVEL

  •   Львів, вул. Вітовського, 29

  •    Телефон: +38 (068) 83 34 455

  •    Mail: office@hittravel.com.ua

         
Підписка на розсилку

©Developed by Link Up Studio. All right reserved.