telegram

Підписуйтесь на канал

invite.viber.com | t.me/hittravel

Туристична агенція м.Львів
м. Львів
вул. Вітовського, 29
+38 (032) 22 95 345
+38 (068) 83 34 455
Viber, WhatsApp, Telegram

Новорічний тур в Марокко

Новорічний тур в Марокко: свято посеред пустелі з авіа

Виліт 27.12 з Києва,  9 ночей!
Ціна від 1399EUR / особа.

 

У вартості:
– авіа переліт а / к Al Italia:
AZ 593 27 DEC IEV FCO 0500 0655
AZ 874 27 DEC FCO CMN 1305 1520
AZ 875 05 JAN CMN FCO 1610 2015
AZ 590 05 JAN FCO IEV 2300 0250 + 1
– проживання в готелях 4 * по програмі
– харчування HB за програмою туру
– транспорт в сучасному мініавтобус з кондиціонером
– російськомовний гід протягом усього туру
– вхідні квитки для відвідування наступних історичних монументів: Шеллі Рабату, медресе Феса, руїни Волюбіліса, гробниці Саадітов + палац Бахія + сади Мажореля в Марракеші (внутрішнє відвідування мечеті Хасана II в Касабланці в тариф не входить – відвідання за бажанням, оплата приблизно 12 євро за людини)
– святкування нового року в пустелі (вечеря і фольклорне шоу)
– медична страховка
– комісія

 

Додатково оплачується:
– віза 30 EUR – крайній термін подачі 19.12!
– особисті витрати
– чайові гіду та водієві

 

Програма тура:
День 1, 27.12.17: Касабланка

 

Виліт до Касабланки рейсом авіа компанії Al Italia:
AZ 593 27 DEC IEV FCO 0500 0655
AZ 874 27 DEC FCO CMN 1305 1520

 

Прибуття в аеропорт Касабланки Mohamed V і зустріч з російськомовним гідом. Трансфер в готель, вечеря і ночівля.

 

День 2, 28.12.17: Касабланка – Рабат

 

Після сніданку оглядова екскурсія по Касабланці – економічної та промислової столиці Марокко. Під час оглядової екскурсії Ви відвідаєте центральний ринок, площа Об’єднаних Націй, квартал Habous, мечеть Хасана II (внутрішнє відвідування мечеті за бажанням) – найбільшу на Африканському континенті, дипломатичний квартал Anfa і набережну La Corniche.

 

Наступний пункт маршруту – Рабат. Після прибуття в адміністративну столицю Марокко Ви побачите королівський палац, руїни римського поселення Шеллі, мавзолей визволителя Марокко Мухаммеда V, Вежу Хасана, ровесницю знаменитої Севільський Гіральд, касба Удай. Вечеря і ночівля в готелі.

 

День 3, 29.12.17: Рабат – Мекнес – Фес

 

Після сніданку від’їзд в Фес через Мекнес і Волюбіліс. Після прибуття в Мекнес огляд «марокканського Версаля», побудованого султаном Ісмаїлом, сучасником «короля-сонця» Людовика XIV. Місто оточене потрійними мурами з гарматними бастіонами і чітко ділиться на сучасний і старе місто, в якому Ви відвідаєте стайні султана Ісмаїла, найвеличніші в усьому Марокко фортечні ворота Bab Mansour, площа El Hdim і кріпосні зміцнення.

 

У 33 км від Мекнеса на висоті 400 м височать руїни античного міста Волюбіліса, древньої столиці римської провінції Мавританії Тингитанская. Ви зможете насолодитися добре збереженими мозаїками, величними руїнами тріумфальної арки, термами і будинком Орфея. Продовження дороги до прибуття в Фес – культурну і релігійну столицю Королівства. Вечеря і ночівля в готелі.

 

День 4, 30.12.17: Фес

 

Після сніданку цілий день буде присвячений знайомству з пам’ятками Феса. Ви поринете у чарівну атмосферу середньовічного східного міста, прогуляєтеся по кривим і вузьких вуличках стародавньої Медіни і познайомитеся з численними пам’ятниками історії і архітектури, якими прикрасили колишню столицю Королівства султани з династій Мерінідов і Алауитов. Більшість цих пам’ятників є чудовими зразками іспано-мавританського архітектурного стилю.

 

Ви відвідаєте мечеть Бу Інан, побачите медресе (мусульманські університети), площа і фонтан Нежарін. Ви потрапите в ремісничі квартали, де майстри шкіряного, гончарної справи працюють за технологією їх дідів і прадідів, чиї секрети дбайливо передаються з покоління в покоління. Увечері повернення в готель на вечерю і ночівлю в готелі.

 

День 5, 31.12.17: Фес – Іфран – Еррашідія – Мерзуга

 

Ранній сніданок в готелі і від’їзд в Мерзуг через Міделт – западину гірського ланцюга Середнього Атласу, а також через Іммузер Кандарья – берберські села, гірськолижний курорт Іфран і село Азру, відому виробництвом килимів. Проїжджаючи кедрові ліси і села в еропейськіх стилі, Ви мимоволі згадайте про будинок.

 

Зупинка в місті Міделт для відпочинку та обіду за бажанням. Продовження поїздки в Мерзуг через Еррашідію, долину Oued Ziz. По дорозі Ви також відвідаєте святе джерело Meski.

Під вечір Ви приходите в Мерзуг – “врата” в найбільшу пустелю світу – Сахару. Саме тут, на самому початку бейскрайніх піщаних дюн Ви зустрінете новий 2018й рік!

Поселення в готель / кемпінг (ночівля в кімнатах або тенти!), Відпочинок.

Опівночі Ви будете святкувати Новий Рік! Прекрасний вибір страв марроканской кухні, а також аннимация у вигляді виступу фольклорного гурту зроблять цей вечір справді чудовим. А зоряне небо над дюнами Сахари подарують незабутні враження!

 

День 6, 01.01.18: Мерзуга – Тінерір – Уарзазат

Після сніданку від’їзд в Уарзазат через Тінрір і знамените ущелині Тодра. Тінрір, невелике містечко, в минулому – важливий стратегічний пункт, підноситься над рідкісним за красою пальмовою оазою. У 15 км від Тінріра відкривається одне з найбільш захоплюючих видовищ на території Марокко – ущелині Тодра. Дві гігантські скелі рожевого граніту сходяться один з одним на висоті 300 метрів, залишаючи внизу місце для невеликої річки з однойменною назвою і вузьку стежку для туристів. Продовження шляху вздовж долини Дадес повз Келаа М’Гуна з її рожевими плантаціями. Після прибуття в Уарзазат розміщення і вечеря в готелі.

 

День 7, 02.01.18: Уарзазат – Аіт Бенхаду – Марракеш

Сніданок в готелі і від’їзд в Марракеш через знамениту касба Аіт Бенхадду. Ця берберская фортеця розташована серед мигдальних дерев і настільки мальовнича, що часто служила знімальним майданчиком для художніх фільмів, в тому числі для «Лоуренса Аравійського» і «Гладіатора». ЮНЕСКО оголосило касба Аіт Бенхадду частиною всесвітньої архітектурної спадщини. Після прибуття розміщення в готелі та вільний час для відпочинку. розміщений

 

Дзвоніть 068-833-44-55 

новий 2018 рік в марокко

HIT TRAVEL

  •   Львів, вул. Вітовського, 29

  •    Телефон: +38 (068) 83 34 455

  •    Mail: office@hittravel.com.ua

         
Підписка на розсилку

©Developed by Link Up Studio. All right reserved.