Чому саме ми

Чому нам довіряють


Команда професіоналів

У нас працює команда професіоналів з великим досвідом.
Ми вільно орієнтуємося в тисячах пропозицій. На відміну від початківців, нам легше зрозуміти,
як зробити так, щоб ви отримали максимум від свого відпочинку.


Прихильність 

Всі спірні ситуації ми завжди вирішуємо на користь наших туристів. Ми завжди надавали і  надаємо допомогу, туристам коли вони потрапляли в непрості ситуації в місцях проведення відпочинку.


Доступність

Ми на зв”язку 24 години на добу, 365 днів на рік. Ви завжди можете зв’язатись з нами в неробочий час. Ми не боїмося давати туристам особисті телефони. Ви відпочиваєте – ми слідкуємо щоб нічого не зіпсувало Ваш відпочинок. І так буде завжди!ю


Лояльність

в нас найкраща програма лояльності, і нам не соромно про це говорити! Ознайомитись з нею можна тут https://hittravel.com.ua/programa-loyalnosti/


Прозорість

Ми надаємо підтверджуючі документи на оплати туру, приймаємо оплату на свій розрахунковий рахунок, банківськими картами, як в офісі, так і онлайн, показуємо всі звітності і платимо податки. Оплачуємо Ваш відпочинок зі свого рахунку, а не як більшість агенцій від Вашого імені на рахунок оператора. Ми спимо спокійно і нікуди не губимося.


Часті запитання


Ви були в цьому готелі

Ми пропонуємо тільки перевірені варіанти відпочинку і тільки надійних партнерів. Наші менеджери мінімум 2 рази на рік, їздять на інспекцію найпопулярніших туристичних напрямків, де особисто оглядають не менше 60 готелів. Також на протязі року ми постійно вчимося і вдосконалюємось, відвідуємо вебінари, семінари, виставки наших партнерів.


Ми подорожуємо групою, яка буде ціна?

Ціни для груп дійсно нижчі ніж стандартні. Але груповим тур вважається для груп від 15 номерів в готелі. Звичайно можливі виключенняsmile Звертайтесь.


Ми хочемо розтермінувати оплату

Будь ласка! Зазвичай перший платіж має бути не менше 50% від вартості туру,  доплата здійснюється за 14-21 день до вильоту. В окремих випадках може вноситись передоплата від 10%.


А є гарячі тури?

Так! і вони є практично завжди. АЛЕ! Чи такий варіант підходить саме Вам? Якісні готелі бронюються наперед за 3-6 місяців і на такі готелі в сезон не те що гарячу, а взагалі пропозицію важко знайти. Гарячий тур – це лотерея, можна чекати місяць на пропозицію яка Вам підходить, а можна сьогодні звернутись і завтра полетіти на омріяний відпочинок. Якщо Ви не прив”язані до дат і країни відпочинку, готові вилітати “хоч завтра” ми можемо “зловити” Вам гарячу пропозицію.  Для цього Вам зв”язатись з нами і залишити заявку на такий відпочинок.


Можна замовити тур, не приходячи до офісу?

Так, Ви можете замовити тур, не приходячи до офісу. Для цього виберіть цікаву для Вас пропозицію і залиште заявку на сайті / соціальній мережі або напишіть запит – куди Ви хочете їхати, коли і на скільки днів. З Вами зв’яжеться менеджер по телефону або емейлу, уточнить деталі, запропонує варіанти для Вашого розгляду, посилання на готелі. Після затвердження Вами туру, менеджер надішле на Ваш рахунок-фактуру для оплати туру. Після отримання грошових коштів, менеджер виконує бронювання туру. Після його підтвердження Ви отримаєте на пошту всі необхідні документи (ваучери на поселення в готель (готелі), авіаквитки, страхівку,  довідкову інформацію по туру). Ви зможете самі їх роздруковути і відправитись на відпочинок з хорошим настроєм! Але пам”ятайте – ми завжди раді Вас бачити!


Питання по документах


Паспорт

Для виїзду за кордон термін дії закордонного паспорта має бути більше 6 місяців до закінчення! Ми наполегливо рекомендуємо оформити біометричний закордонний паспорт, так як тепер вартість оформлення візи приблизно така сама як вартість біометричного паспорта, а він діє на відміну від візи – 10 років.


Подорож з дітьми

Необхідно взяти з собою:
Закородонний паспорт дитини або якщо дитина вписана у ваш закордонний паспорт чи має проїзний документ, та термін його дії ще не закінчився, то перетин кордону з цими документами можливий ще до 2018 року.
З 2015р дітей в паспорт не вписують, якщо дитина вписана, то до 5 років вона може бути вписана без фото, а з 5 річного віку фото має бути обов”язковим!
Оригінал свідоцтва про народження дитини, не залежно, чи їде дитина з одним з батьків або з обома (така вимога ніде не прописано в законодавстві, але на кордоні найчастіше просять його показати). Так само, якщо дитина виїжджає у супроводі одного з батьків, потрібно нотаріально завірена згода на виїзд від другого батька. Якщо дитина виїжджає у супроводі третіх осіб (бабуся, дідусь, брат, сестра, тітка, дядько) обов’язково потрібно зробити нотаріально завірену згоду на виїзд від обох батьків, де обов”язково має бути вказана країна в яку ви подорожуєте і дати туру!
Зараз дітям також виробляють біометричні паспорти, але сканування відбитків пальців – проводиться для
дітей, яким виповнилось 12 років.

без нотаріально засвідченої згоди одного з батьків можна перетнути кордон:

– якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства, що підтверджується записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та відсутній у пункті пропуску;

– якщо у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, з яким перетинає державний кордон громадянин України, що не досяг 16-річного віку, або у проїзному документі дитини є відповідний запис про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на консульський облік у дипломатичному представництві України за кордоном.

Також, без нотаріально посвідченої згоди одного з батьків можна перетнути кордон у разі пред’явлення документів або їх нотаріально посвідчених копій:

– свідоцтва про смерть другого з батьків;

– рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;

– рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім чи недієздатним;

– рішення суду про надання дозволу на виїзд за межі України громадянина, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

– довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої ст. 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).


Чи можна виїхати за кордон, якщо паспорт на дівочому прізвищу?

Виїхати за кордон по  паспорту на дівочому прізвищу можна ТІЛЬКИ на протязі місяця від дати одруження якщо ви поміняли прізвище! Після місяця з дня одруження і зміни прізвища Ваш внутрішній і закордонний паспорт  стає недійсним! І виїхати по такому паспорту буде – неможливо! Раніше ці паспорти теж були не дійсні, але на це дивились крізь пальці. Зараз на 101% виїхати за кордон з таким паспортом у Вас не вийде. Якщо Вас хтось переконує що це не так – біжіть з цієї агенції, такі агенти не тільки не компетентні у питаннях перетину кордону, а скоріше всього і в готельній базі країни яка Вас цікавить вони розбираються так само. Не ризикуйте – працюйте з професіоналами!

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.