м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Гарячі тури Болгарія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Гарячі тури в Болгарію зі Львова

Болгарія вабить туристів доступними цінами, різноманітними курортами, комфортним кліматом та ідеальними умовами для сімейного чи оздоровчого відпочинку.

Гарячі тури в Болгарію зі Львова – чудова можливість відпочити з мінімальними витратами! Незабутню та бюджетну сімейну відпустку можна провести в яскравій Албені. До речі, тут постійно проводяться різні заходи і створені ідеальні умови для малюків.

Для пляжного дозвілля ідеально пасує Сонячний Берег. Він примітний не лише ласкавим морем та мальовничими краєвидами, а й численними руїнами і пам’ятками історії і культури. Активна молодь полюбляє Золоті Піски з їх різноманітним дозвіллям та екстремальними розвагами.

Навіть взимку гарячі тури в Болгарію не менш актуальні. Наприклад, на вас чекає гірськолижний курорт Боровець поблизу Софії. Це найбільший зимовий курорт країни, і він же – найстаріший. Не гіршим буде й Пампорово. А високі вершини та розвинена інфраструктура Банско ваблять спортсменів.

Гарячі тури в Болгарію: недорого, швидко та зручно

Гарячі тури в Болгарію відрізняються від звичайних лише терміновістю. Вам доведеться підлаштуватися під наявні пропозиції, проте навіть це – сумнівний недолік, який може обернутися перевагою.

Якщо ви раніше не користувалися такою можливістю, то подумайте: може насправді вона створена саме для вас!

 • Полюбляєте спонтанність та сюрпризи?
 • Не любите довге планування та розписане по графіку на роки вперед життя?
 • Маєте вписатися в обмежений бюджет або просто хочете зекономити?
 • Давно мріяли про конкретний курорт, проте раніше він здавався недосяжним?
 • Неочікувано змінили плани в останній момент чи отримали незаплановану відпустку?
 • Втомилися та хочете відпочити вже і зараз?
 • Робочий графік дозволяє працювати дистанційно чи регулювати вихідні?

І це лише кілька випадків, в яких рекомендуємо вам звернути увагу на гарячі тури в Болгарію! З рештою, зекономлені кошти куди приємніше витрачати на шопінг, розваги, екскурсії чи навіть просто на бари з ресторанами!

Що варто врахувати при замовленні гарячих турів в Болгарію?

Під час гарячих турів до Болгарії ви знайдете все необхідне для комфортного відпочинку – і курорти, і невеличкі, проте цікаві старовинні містечка.

 • Чудова екологія країни поєднується із помірним кліматом. Тут не буває надто зимно чи надто спекотно. Біля курортів на вас чекають унікальні пам’ятки природи та численні національні парки.
 • В Болгарії чудово збереглися її самобутні традиції. Відлуння місцевого фольклору відчувається у всіх національних святах.
 • Ще одна приємна особливість – місцева кухня, що заснована на повільному розміреному приготуванні. Таким чином страви зберігають всі корисні компоненти та вітаміни.
 • Зрештою, ви не побачите суттєвого культурного чи мовного бар’єру, адже болгарська – слов’янська мова. Тож у будь-якому випадку із місцевим населенням легко порозумітися.

Наша агенція пропонує гарячі тури в Болгарію недорого. Менеджери Хіт Тревел допоможуть обрати пропозицію з урахуванням всіх ваших можливостей та побажань! Саме тут ви знайдете найгарніше та найчистіше узбережжя Чорного моря! А гармонійне поєднання середземноморського та континентального клімату створює ідеальні умови для оздоровлення. Окрім того, Болгарія багата на численні термальні джерела та лікувальні грязі.

open_bottom_text_article