м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Гарячі тури Чорногорія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Гарячі тури в Чорногорію зі Львова

Чорногорія – ще один популярний туристичний напрямок, попит на який щороку лише зростає. На гостей чекають чисті та протяжні пляжі на узбережжі Адріатики, величезна кількість квітучої зелені та цілюще повітря. Такий відпочинок не лише приємний, а й корисний для організму.

Наша агенція пропонує гарячі тури в Чорногорію недорого. Головний пляжний курорт – Будва із її архітектурним розмаїттям. Тут ви знайдете цікаву головну площу та численні музеї. Проте пляжі – далеко не єдина розвага, яка на вас чекає.

 • На весь світ відомі місцеві гірськолижні курорти – Жабляк та Колашин з трасами різної довжини та складності.
 • Скадарське озеро – одне із найбільших в світі. Біля нього ви знайдете аутентичні рибацькі поселення, фортеці та храми.
 • Каньйон Тари – найглибший у Європі, і через нього тягнеться найвищий міст країни – міст Джорджевича.
 • Гора Ловчен знаходиться на перетині двох кліматичних зон. Вона славиться унікальним рельєфом та природою.
 • Чорногорія багата на цікаві старовинні міста та пам’ятки архітектури. Наприклад, старе місто Котор із його символом – собором св. Трифона.
 • Монастир Острог – таємнича та загадкова святиня, що досі оточена легендами.
 • Кухня Чорногорії проста, корисна та із великими порціями. Неодмінно варто спробувати лозовицю – локальну міцну настоянку з винограду.

Гарячі тури в Чорногорію: недорого, швидко та зручно

Гарячі тури в Чорногорію можна обрати під ваші дати, бюджет та побажання. Фактично, вони відрізняються від звичайних лише терміновістю. Ви отримаєте ті ж рейси, готелі та послуги, проте доведеться підлаштуватися під існуючі пропозиції. За це ви зможете зекономити та приділити більше уваги екскурсіям та розвагам!

Всупереч стереотипам, гарячі тури не приховують жодних підводних каменів. Навпаки, це давній та перевірений інструмент для взаємної вигоди мандрівників, перевізників, готелів та агенцій.

Рекомендуємо звернути увагу на гарячі тури в Чорногорію, якщо ви:

 • Цінуєте сюрпризи та ефект неочікуваності;
 • Маєте обмежений бюджет або просто хочете зекономити;
 • Втомилися від повсякденних турбот і мрієте про негайну термінову відпустку;
 • Отримали незаплановані вихідні;
 • Можете працювати віддалено або варіювати свій графік;
 • Прагнете отримати кращі умови за меншою ціною

Гарячі тури – це справжня знахідка для прихильників спонтанності та сюрпризів. Якщо ви не любите розписувати своє життя на місяці та роки вперед, недоліки неочікуваних мандрівок стануть для вас перевагами.

Що варто врахувати при замовленні гарячих турів в Чорногорію?

Гарячі тури до Чорногорії актуальні в будь-яку пору року, проте для пляжного відпочинку краще підходить травень-жовтень. А ось восени розпочинається оксамитовий сезон, ідеальний для екскурсій і прогулянок. Загалом суворі морози та шалена спека тут відсутні взагалі, а місцевий клімат сприятливий для оздоровчого відпочинку.

Серед переваг Чорногорії – майже повна відсутність культурного та мовного бар’єру. Тож якщо ви полюбляєте спокійний та розмірений відпочинок без проблем і непорозумінь – це ваш варіант. До цього варто додати доступні ціни на проживання та готелі і апартаменти на будь-який смак.

Не відмовляйте собі у спонтанному задоволенні та звертайтеся до наших менеджерів. Гарячі тури в Чорногорію зі Львова – чудова можливість недорого познайомитися з цікавою країною! Туристична агенція Хіт Тревел пропонує найкращі варіанти спеціально для вас.

open_bottom_text_article