Гарячі тури Греція

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Гарячі тури в Грузію зі Львова

Грузія манить своїми краєвидами, кухнею, колоритом та багатою історією. Місцеве населення на весь світ славиться доброзичливістю, привітністю та гостинністю. Про грузинські свята та весілля складають справжні легенди. А стародавні могутні гори межують із сучасним Тбілісі, що так швидко розвивається. А чи знали ви, що висота найвищої точки Грузії – понад 5 тисяч метрів. Це гора Шхара.

Грузія – це не лише столиця Тбілісі.

  • Батумі – суцільна пам’ятка. Сучасна архітектура поєднується із курортною атмосферою та традиційним колоритом. Тут на вас чекають широкі галькові пляжі, історичний регіон Рача та мальовничий водоспад Махунцеті.
  • Горі вражає любителів історії своїми цікавими тематичними музеями. А з Горійської фортеці можна оглянути весь регіон.
  • Боржомі – всесвітньо відомий курорт із цілющим гірським повітрям, казковими скелястими та лісистими краєвидами і лікувальними мінеральними джерелами.
  • Сванетія – високогірний курорт із численними треками до вершин, озер і льодовиків.
  • Кутаїсі – грузинська перлина, що вражає монастирями, старовинними храмами, каньйонами, національними парками та футуристичною будівлею Парламенту.

Варто відвідати курортний лікувальний Цкалтубо, винний регіон Кахетію, комплекс монастирів Давида Гареджі та інші численні пам’ятки. Гарячі тури в Грузію зі Львова – чудова можливість відпочити з мінімальними витратами!

Гарячі тури в Грузію: недорого, швидко та зручно

Гарячі тури в Грузію відрізняються від звичайних тільки терміновістю та визначеними датами. Вам доведеться підлаштуватися під наявні пропозиції та підготуватися до швидкого вильоту. Проте навіть це – сумнівний недолік, бо для прихильників спонтанних рішень він скоріше стане перевагою.

Не виносите розписане по графіку на роки вперед життя? Точно знаєте, що таке витратити кілька місяців на планування так, щоб зрештою нічого не хотілося? Неочікувано змінили плани в останній момент та ситуацію треба вирішити терміново? Давно мріяли про конкретний курорт, проте раніше він здавався недосяжним? А може просто маєте обмежений бюджет? Це лише незначна підбірка ситуацій, в яких вам на допомогу прийдуть гарячі тури в Грузію!

Не переймайтеся, адже, всупереч стереотипам, тут немає прихованих підводних каменів. Це лише зручний інструмент, який водночас вигідний мандрівникам, перевізникам, готелям та агенціям. За менші кошти ви отримаєте ті ж умови, а іноді навіть кращі.

Що варто врахувати при замовленні гарячих турів в Грузію?

Гарячі тури до Грузії привабливі тим, що у будь-якому куточку країни ви не будете сумувати. Весна та осінь сонячні, теплі, сухі, проте не надто спекотні для активного дозвілля. Літні місяці ідеальні для пляжного відпочинку.

Приваблює й багата історична спадщина, адже саме тут збереглися залишки найдавніших народів, яким вже понад 2 мільйони років. Легенди та переказі досі розповідають, як перші люди оселилися у підніжжя Кавказьких гір. Серед місцевих міфів і історії про Ясона та аргонавтів та їх пошуки Золотого Руна, і легенди про царицю Нану та царя Міріана, що обернули свій народ у християнську віру ще в 4 столітті.

Наша агенція пропонує гарячі тури в Грузію недорого. Менеджери Хіт Тревел допоможуть обрати пропозицію з урахуванням всіх ваших можливостей та побажань! Грузія ідеальна і для романтичних подорожей, і для сімейних відпусток, і для активного дозвілля великою компанією. Є тут і оздоровчі високогірні та бальнеологічні санаторії – все для задоволення ваших потреб.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.