Гарячі тури Хорватія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Гарячі тури в Хорватію зі Львова

Хоча Хорватія – порівняно невеличка європейська країна, вона вже стала одним із популярних туристичних центрів. Туристів манять доступні ціни, комфортабельні курорти та розмаїття.

 • Акваторія Адріатичного моря Хорватії має численні блакитні прапори.
 • Пляжі приємно дивують розмаїттям. Є і піщані, і галька, і штучні бетонні платформи для пірнання.
 • Морські бухти Хорватії оточені скелями та горами. Тут дійсно унікальна природа, флора та фауна.
 • Мальовнича світова пам’ятка природи – Плітвіцькі озера.
 • Біля узбережжя простягнулися сотні островів. Деякі з них досі недоторкані.
 • Острів Хвар – найбільш сонячний та найдовший на всю Адріатику.
 • Мовний бар’єр – мінімальний, адже хорватська мова – родичка слов’янських. Щоб легко порозумітися з місцевим населенням, достатньо звикнути до звучання.
 • Кухня Хорватії славиться чудовим поєднанням легких страв та великої кількості спецій.

Гарячі тури в Хорватію зі Львова – чудова можливість відкрити для себе ще один шматочок нашого величезного світу! Територіально країна поділена на три регіони – Південна та Середня Далмація і півострів Істрія.

Гарячі тури в Хорватію: недорого, швидко та зручно

Від звичайних турів гарячі відрізняються лише терміновістю. Проте у якості компенсації за поспіх ви можете зекономити і більше грошей зберегти на екскурсії, розваги та шопінг. Або за меншою ціною отримати кращі перельоти та готелі.

Поява концепції гарячих турів допомогла врегулювати нестабільний та надто залежний від людського фактору і форс-мажорів ринок.

 • Туроператори компенсують організаційні витрати;
 • Авіаперевізники не «ганяють» пусті літаки;
 • Готелі на простоюють без мешканців;
 • Ви можете побачити світ навіть при обмеженому часі або бюджеті.

Гарячі тури в Хорватію – це ваш ідеальний варіант, якщо у вас з’явилися неочікувані вихідні чи змінилися дати відпустки. Чи в будь-якому іншому випадку, коли питання треба вирішувати негайно. Наприклад, якщо ви просто втомилися від повсякденних турбот і хочете змінити умови негайно.

Зверніть увагу на гарячі пропозиції, коли ви просто полюбляєте стихійність та спонтанність замість виснажливого довгого планування. Знайома ситуація, коли відпочинок планували так довго, що вже нічого не хочеться? З гарячими турами до Хорватії це виключено!

Що варто врахувати при замовленні гарячих турів в Хорватію?

Курорти Хорватії зустрічають гостей протягом всього року. Сонячна весна та тепла осінь ідеальні для екскурсій, спекотне літо – для пляжного відпочинку,  а сніжна зима – для гірськолижного спорту. Країна поєднує унікальні природні та кліматичні умови і для оздоровчого відпочинку.

Гарячі тури в Хорватію – чудова можливість відвідати Загреб, Пул, Ровінь та Спліт. Дубровник вважається одним із найгарніших міст в світі. А півострів Істрія – справжній центр світового нудизму. Під час відпустки можна і ніжитися на пляжі, і підкорювати скелясті вершини. Також можна сплавитися гірською рікою, вивчити загадкові печери чи зануритися на морське дно.

Гарячі тури в Хорватію доволі різноманітні, і з них можна обрати ідеальний варіант саме для вас. А наші менеджери радо допоможуть визначитися, тож не витрачайте час та звертайтеся до туристичної агенції Хіт Тревел!

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.