Гарячі тури Кіпр

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Гарячі тури на Кіпр зі Львова

Кіпр – курорт чотирьох сезонів, що привабливо виглядає протягом всього року. Хоча формально туристичний сезон триває з квітня до листопаду, тут завжди панує сонце, а дощі бувають зазвичай лише наприкінці зими.

  • Південь Кіпру вражає тонким та гармонійним поєднанням острівного колориту з європейською культурою. Саме тут розташовані найвідоміші курорті – Айя-Напа, Пафос, Ларнака, Протарас, Лімассол. Можна обрати готелі різного рівня та вартості – на ваш смак.
  • Північ більш екзотична, проте й дешевша. Тут панують мусульманські традиції та звичаї. Тут же знаходяться Кіренія та Фамагуста.

Гарячі тури на Кіпр зі Львова – чудова можливість недорого познайомитися із міфічним островом! Милуватися його природою можна цілими тижням. Тут є всі умови для романтичних відпусток та сімейного відпочинку. Є чудові оздоровчі курорти на узбережжі. Не доведеться сумувати й прихильникам гір. Окрім того, в вашому розпорядженні – всі екстремальні розваги.

Гарячі тури на Кіпр: недорого, швидко та зручно

Від звичайних гарячі тури на Кіпр відрізняються лише терміновістю. Проте цей недолік доволі неоднозначний і легко може обернутися перевагою. Наприклад, якщо ви не хочете розписувати життя на роки вперед, полюбляєте сюрпризи або терміново змінили плани чи отримали кілька вихідних.

Сама концепція виникла задля того, щоб урівноважити перемінливий ринок. Туристи мають змогу дешевше побачити світ, перевізники та готелі не залишаються порожніми, а агенції компенсують свої організаційні витрати.

Гарячі тури на Кіпр можна обрати навіть на двох, но родину чи на компанію. Це буде дещо складніше, але ми зможемо врахувати всі ваші побажання та знайти вихід. Вам необхідно лише визначитися з датами та підлаштуватися під наявні пропозиції.

Суттєва перевага – в можливості значно зекономити. Ви зможете більше побачити чи витратити заощаджене на щось приємніше: на екскурсії, розваги та шопінг. На якість послуг це не впливає, адже у вас будуть ті ж перельоти та номери. Більше того, можна отримати кращі умови за меншою ціною лише через те, що в останній момент виник форс-мажор чи хтось відмовився від подорожі.

Що варто врахувати при замовленні гарячих турів на Кіпр?

Гарячі тури на Кіпр ваблять туристів поєднанням численних переваг. Чудово виглядає пляжний відпочинок, адже місцеве узбережжя Середземного моря вважається одним із найкращих у світі. Це підтверджують численні Блакитні прапори.

Наша агенція пропонує різноманітні гарячі тури на Кіпр недорого. Консультанти Хіт Тревел допоможуть відшукати саме ваш ідеальний варіант з урахуванням всіх умов! На вас чекає розвинена інфраструктура, якісний сервіс та м’який помірний клімат, ідеальний для сімейного відпочинку. Окрім того, тут порівняно мілке море, а у багатьох курортів є власні басейни. Переліт на Кіпр також порівняно недовгий.

Нарешті, увесь Кіпр – це суцільний музей під відкритим небом. Історія античних руїн вимірюється тисячоліттями. На вас чекають старовинні монастирі, храми та амфітеатри. А відволіктися та розбавити враження можна на шопінгу, в СПА або просто спілкуючись із дружнім місцевим населенням.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.