Раннє бронювання Болгарія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Раннє бронювання турів до Болгарії

Болгарія – відмінний пляжний і курортний напрямок. З року в рік потік туристів тільки зростає. Особливо приваблива Болгарія для сімейного відпочинку, для релаксу та оздоровлення.

Тут панує смачна кухня, низькі ціни, комфортний і м’який клімат чорноморського узбережжя. Всюди розташовані різноманітні термальні та оздоровчі бази. А взимку гостей зустрічають гірськолижні центри Банско, Пампорово, Боровець з трасами різної складності.

Болгарія – справжня перлина. Тут завжди спокійне і чисте море, доступні та пологі піщані пляжі та все необхідне для відпочинку з дітьми. Влітку в регіоні не дуже жарко і сухо, так що переноситься воно набагато легше.

Переваги раннього бронювання турів до Болгарії зі Львова

Раннє бронювання турів до Болгарії завжди користується попитом, адже це один з найпопулярніших туристичних напрямків з України. Суть такого бронювання дуже проста: ви платите заздалегідь (наприклад, за півроку), але із суттєвою знижкою. На те є кілька причин:

  • Підсумкова вартість подорожі може виявитися майже вдвічі меншою, ніж при покупці туру в сезон.
  • Вибір варіантів, рейсів, готелів та інших нюансів заздалегідь завжди більший. Адже краще розкуповують найшвидше.
  • Іноді при ранньому бронюванні доступні додаткові акції та знижки. Таким чином можна не тільки заощадити ще більше, але й отримати якісь приємні бонуси до відпустки.
  • Завдяки ранньому бронюванню турів в Болгарію, можна легко відвідати ті місця, потрапити в які в сезон майже неможливо через високий попит.
  • У вас буде більше часу для вирішення фінансових питань. Тим більше, не обов’язково виплачувати всю вартість відразу. А кілька платежів куди зручніші та не такі затратні.
  • Вартість туру точно не зміниться в останній момент через коливання курсу або через будь-які інші фактори. Вона вже зафіксована в договорі, який ви укладаєте з туристичним агентством.
  • Більше часу буде і на планування деталей поїздки: вибір активностей, екскурсій, додаткових послуг. Ви зможете спокійно вивчити і обміркувати всі варіанти. Навіть речі не доведеться збирати в поспіху.

Найпоширеніше питання при ранньому бронюванні турів в Болгарію – в чому підводні камені. На практиці ж ні в чому. Адже така схема вигідна і для туристичних агентств. Вона дозволяє планувати роботу заздалегідь, постійно відстежувати ринок, уникати простоїв, напрацьовувати клієнтську базу та мінімізувати ризики провального сезону.

Питання та відповіді про раннє бронювання турів до Болгарії

  • Яка економія при ранньому бронюванні турів до Болгарії?

Значна економі головна перевага раннього бронювання. Загалом для турів до Болгарії вона може сягати до 40%, а іноді навіть більше. Щоб залишатися в курсі вигідних пропозицій, слідкуйте за нашими новинами.

  • Коли найкраще бронювати тури до Болгарії заздалегідь?

Краще за все бронювати тури до Болгарії за 6 місяців. Це оптимальний термін для раннього бронювання. Ви точно встигнете обрати бажаний варіант, а окрім того – добре зекономите.

  • Чи є розтермінування оплати за тур до Болгарії при ранньому бронюванні?

Так, при ранньому бронюванні турів ми пропонуємо розтермінування оплати. Спочатку – перший внесок у розмірі від 20%. А решту суми ви зможете сплатити за три тижні до відпустки. За більш детальними умовами звертайтеся до наших консультантів. Менеджери туристичної агенції Хіт Тревел візьмуть на себе всі організаційні турботи.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.