Раннє бронювання Хорватія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Раннє бронювання турів до Хорватії

Хорватія – одна з дивовижних європейських країн та популярний туристичний напрям. Вона привертає доступними цінами, приємним рівнем сервісу і відмінним поєднанням кліматичних та природних факторів. Крім того, тут цікава самобутня культура і багата історія.

Хорватія складається з трьох основних регіонів: Середня і Південна Далмація та Істрія. Протягом всього року тут раді вітати гостей. Весна – ідеальний час для екскурсій, а зима – для активних зимових видів спорту. Влітку ж панує пляжний відпочинок. Місцева акваторія Адріатичного моря неодноразово отримувала Блакитні прапори ЮНЕСКО. Пляжі тут є з гальки, піску, з штучними бетонними платформами для пірнання, тощо.

Ще один приємний плюс відпочинку в Хорватії – мінімальний культурний і мовний бар’єр. У перші ж дні можна звикнути до звучання мови і обходитися навіть без розмовника.

Переваги раннього бронювання турів до Хорватії зі Львова

Раннє бронювання турів – популярна і поширена практика в усьому світі. Особливо це стосується популярних напрямків. Наприклад, Хорватії.

Суть раннього бронювання проста: ви вибираєте і оплачуєте тур заздалегідь, але за нижчою ціною. І все. У підсумку ви отримуєте приємну знижку і запас часу, а агентство – практичний та зручний розподіл робочого процесу.

Серед переваг раннього бронювання:

  • Остаточна ціна подорожі виявиться помітно меншою. Іноді навіть в двоє. Особливо порівняно з цінами в гарячий сезон.
  • У вас буде півроку для вирішення фінансових питань. Цього достатньо, щоб не поспішаючи відкласти гроші на відпустку, а не екстрено оплачувати тур і одразу ж – всі інші витрати.
  • Чим раніше зайнятися вибором турів в Хорватію – тим більше варіантів. Це стосується програм, перельотів, проживання. А найкращі варіанти й взагалі практично неможливо спонтанно знайти в сезон.
  • Іноді при ранньому бронюванні перевізники або готелі пропонують приємні бонуси, додаткові послуги або спеціальні знижки.
  • Можете не турбуватися, що вартість туру в останній момент зміниться через коливання курсу або будь-яких інших факторів. Вона вже зафіксована в договорі, який ви укладаєте з туристичним агентством.
  • За час, що залишиться до поїздки, можна не поспішаючи і досконально вивчити всі особливості регіону, запланувати екскурсії, розваги та шопінг, визначитися з програмою дозвілля в цілому.

Питання та відповіді про раннє бронювання турів до Хорватії

  • Яка економія при ранньому бронюванні турів до Хорватії?

При ранньому бронюванні турів до Хорватії ви можете зекономити до 40%, а іноді навіть більше. Проте це завжди розраховується індивідуально. Слідкуйте за нашими новинами та пропозиціями або одразу звертайтеся до наших консультантів!

  • Коли найкраще бронювати тури до Хорватії заздалегідь?

Бронювати тури заздалегідь ми рекомендуємо за 6 місяців. Саме у цей час ви водночас отримаєте найбільшу економію та найрізноманітніший асортимент. А менеджери туристичної агенції Хіт Тревел допоможуть обрати оптимальний варіант під ваші побажання.

  • Чи є розтермінування оплати за тур до Хорватії при ранньому бронюванні?

Так, ми пропонуємо розтермінування оплати. Сума першого внеску становить від 20%, а от решту ви можете сплатити за три тижні до виїзду. Все це ви також можете індивідуально обговорити з нашими менеджерами.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.