м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Що привезти з Греції рідним та близьким

Без походу по магазинах не обходиться жодна подорож, а якщо це поїздка в Грецію, то на покупки точно знадобиться не один день. Адже з цієї країни дійсно є, що привезти! Ми у Хіт Тревел вже з’ясували, на які сувеніри варто звернути увагу.

  1. Оливки. М’який клімат, який панує у країні, сприяє швидкому і активному росту цих дерев. Плоди оливок всіх форм і кольорів продаються в будь-якому грецькому магазині на вагу або ж в щільній поліетиленовій упаковці.
  2. Оливкова олія. Звичайно кожен знає, що саме в цій країні виробляють найякіснішу оливкову олію. Варто звернути увагу на масло, що відноситься до групи Extra Virgin, тому як саме воно є найкориснішим. Це олія першого холодного віджиму, тому що після потім вона проходить тільки механічну очистку, що сприяє збереженню великої кількості корисних речовин.
  3. Натуральна косметика. На вітринах магазинів Греції представлений і великий вибір косметики з натуральних оливок, яка теж відмінно підійде в якості презенту.
  4. Алкогольні напої. Перебуваючи на відпочинку в Греції, обов’язково спробуйте фірмовий коньяк метакса, натуральну зроблену з анісу горілку, що носить назву узо, і пекучу виноградну настоянку ракі. Не забудьте привезти кілька пляшок своїм друзям.
  5. Мед. Мед у Греції особливо смачний. Чим вище в горах він зібраний, тим він більш духмяний і корисний. Тут бджільництвом займаються фермери, монахи і прості сільські жителі. Його можна придбати в магазинах, на ринках, в монастирях і у людей в селі. Купуйте набір з різних сортів меду, який підійде як близьким, так і друзям.
  6. Солодощі.  Солодощі в цій країні роблять не просто солодкими, але і корисними. Більшість з них містять мед, горіхи, злаки і насіння. Наприклад, всім відома пахлава, що складається із шарів листкового тіста, на яких рясно викладені горіхи з медом і спеціями. Також мандрівники люблять в якості знака уваги привозити своїх близьких грецькі козинаки. Вони тут особливо смачні й ароматні. Різноманітність горіхів і насіння, що входять до їх складу, робить ці солодощі корисними.
  7. Фета. Справжню фету можна купити тільки в Греції – в інших країнах вона не виготовляється. Тому якщо серед ваших знайомих є цінителі сиру, то неодмінно потрібно привезти їм в подарунок кілька скибочок цього ніжного продукту. Фета виготовляється з овечого та козячого молока і витримується в спеціально підготовленому розсолі не менше трьох місяців. Частка жиру в сирі складає від 30 до 60%. Фета – головний компонент справжнього грецького салату.
  8. Ікони. Так-так, саме вони. Кожен, хто цікавиться релігією, знає, що Греція – православна країна, що зберігає на своїй землі багатовікову християнську історію. Саме на території Греції розташовується єдина в усьому світі православна чернеча держава – Святий Афон. На пам’ять про грецькі святині можна привезти шикарні ікони, зроблені з дерева і розписані вручну монахами діючих монастирів.
  9. Кераміка. На будь-якому курорті Греції є сувенірні лавки, заповнені керамічними горщиками, кружками, тарілками і вазами з розписом на тему стародавніх міфів і легенд. Такий цікавий сувенір порадує ваших близьких і принесе трохи грецького настрою в ваш будинок.
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x