Албанія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Албанії, прихованій перлині Адріатичного моря

Албанія – прихована маловідома перлина Іонічного та Адріатичного морів. Тут – відпочинок на чистих пляжах Адріатики, крихітна столиця Тирана, мальовнича природа та культурні пам’ятки, а ще – щедра кухня та низькі ціни.

Серед усіх балканських країн Албанія – найбільш маловивчена та найменш популярна серед туристів. І даремно. Розташувалася вона поблизу таких відомих курортних Греції і Чорногорії. Омивається Адріатичним та Іонічним морями. Роками країна була майже повністю ізольованою від світу. Саме через це до сих пір її культурна спадщина та природні багатства з дивовижними каньйонами і привабливими чистими пляжами – таємнича загадка для більшості.

Територію країни можна умовно розділити на три великих регіони: прибережну смугу, північний схід зі столицею в Тирані та південний схід, який відділяє природний кордон – річка Шкумбіні.

Що необхідно знати перед поїздкою на відпочинок в Албанію?

Албанії є, що запропонувати туристам, незалежно від їхнього способу життя і вподобань:

  • Популярні курорти узбережжя – Дуррес, Вльора, Шкодра, Фієр, Саранда. Всі вони – чисті, охайні та комфортні.
  • В Дурресі – найбільший балканський давньоримський амфітеатр. В Шкодрі – замок Розафа, що наче щойно зійшов зі сторінок середньовічного роману.
  • Неподалік від столиці прихований замок Петрела. Інший відомий замок – Скандербега, збудований у Круйї та названий за ім’ям національного героя.
  • До важливих історичних пам’яток відносяться Берат. Це найстаріше місто, що вирізняється неповторною оттоманською архітектурою.
  • Серед місць, які варто відвідати – Гірокастра зі стародавнім замком на пагорбі та унікальний парк Бутринт із археологічними розкопками поширених тут колись давньогрецьких поселень.
  • Заслуговує на увагу прозвана культурною столицею Албанії Корча.
  • Для любителів гірських пейзажів – албанські Альпи, гори Томор, що приховують середньовічний монастир Бекташ, гора Дайті безпосередньо у передмісті столиці, гірська річка Валбона, мальовничі каньйони Скрапари.
  • Особлива природна пам’ятка – національний парк Луре.

Автобусні та авіа тури в Албанію зі Львова: ціни та особливості

А щоб замовити тур в Албанію зі Львова за вигідною ціною, звертайтеся до туристичної агенції Хіт Тревел. Наші консультанти допоможуть зорієнтуватися серед розмаїття варіантів та спланувати ідеальну індивідуальну відпустку, врахувавши всі побажання, особливості та бюджет.

В Албанії м’який середземноморський клімат. Зима – порівняно прохолодна та волога. Літо – навпаки, спекотне та сухе. Проте середземноморський бриз допомагає легше переносити навіть найвищі літні температури. Хоча туристичним вважається сезон із травня по вересень, у квітні й жовтні тут також доволі комфортно. Навесні та восени зазвичай дощить. Гірський клімат дещо холодніший.

Прекрасний пляж і чисте море, напевно, основні причини, завдяки яким зараз Албанія щосезонно приймає все більше туристів. Ціни на відпочинок тут суттєво нижчі, порівняно із іншими регіонами Середземномор’я. А от якість обслуговування нерідко навіть вища, адже сервіс якраз знаходиться на стадії активного розвитку.

На окрему увагу заслуговує відпочинок в Албанії з дітьми. Для цього тут комфортно і безпечно. Це дуже спокійна та тиха країна. Місцеве населення по-балканськи гостинне. Сімейний відпочинок в Албанії буде по-домашньому затишним, але разом з тим – насиченим і різноманітним.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.