Андорра

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Зимовий відпочинок в Андоррі

Андорра – країна, яку навіть прозвали Іспанією з гірськолижним ухилом. Відомі курорти – Канільо, Енкамп, Ескальдес, регіон Грандваліра, регіон Валлнорд.

Секрет популярності та успіху максимально простий – безліч різноманітних трас, які постійно підтримуються в бездоганному стані, оснащені підйомниками, розвиненою інфраструктурою і доповнені високоякісним сервісом. Ціни при цьому – нижчі за середні європейські.

Ще одна унікальна особливість – вигідний шопінг. Справа не тільки в зоні безмитної торгівлі, а й у величезній кількості магазинів, аналогів яким немає більше ніде. За статистикою, на кожного корінного жителя цієї маленької країни припадає більше одного магазину. Особливо вигідно тут купувати, відповідно, гірськолижну екіпіровку.

Відправившись в Андорру, обов’язково потрібно:

  • Залягти в джакузі під відкритим небом в термальному комплексі та зануритися в термальні джерела Виставкового центру води Мадріу;
  • Дослідити експонати Національного автомобільного музею, де знаходяться понад сотню рідкісних автомобілів і старовинних мотоциклів та велосипедів в Енкампі;
  • Потанцювати в дискоклубі на льоду, в який перетворюється ночами льодовий палац Пала-де-Гель містечка Канільо;
  • Вивчити піші маршрути навколо села Ллортс з практично незайманою природою;
  • Розглянути експонати Музею мікромініатюр в Ордіно;
  • Побити власні рекордні на схилах Грандваліра і Валлнорда;
  • Підкорити найвищу вершину андоррських Піренеїв, піднявшись на підйомнику на висоту 2520 метри над рівнем моря.

Що необхідно знати перед поїздкою в Андорру?

Готелі класифікуються за класичним «зоряним» стандартом. Харчування в основному – шведський стіл на сніданок і вечерю. Тут мало готелів безпосередньо на гірськолижних курортах, тому туристи зазвичай зупиняються в великих містах.

Готелі можна розділити на три групи:

  • У столичних містах Андорра-ла-Велья і Ескальдес, звідки однаково близько до всіх гірськолижних станцій. Тут багато магазинів, барів, ресторанів, дискотек та інших розваг.
  • У маленьких містечках або гірських селищах на відстані 5-15 хвилин їзди до підйомників. Тут – низькі ціни за рахунок віддаленості від великих міст і малої кількості розваг.
  • Прямо під горою, неподалік від підйомників. Найпопулярніші і дорогі готелі. Мінус – складність дороги до інших спусків.

Шопінг в Андоррі обходиться в середньому на 25-40% дешевше, ніж в сусідніх Іспанії та Франції. Особливо значні знижки під час сезонних розпродажів навесні та восени. Також тут найбільший вибір гірськолижного спорядження, а моделі минулих сезонів продаються вдвічі дешевше.

Під час відпочинку в Андоррі можна вигідно прикупити одяг і взуття відомих світових марок, оптику, ювелірні вироби та годинники, косметику і парфумерію, предмети інтер’єру та антикваріат, навіть машини на авто-розпродажах.

Тури в Андорру зі Львова: ціни та особливості

Андорра – одна з найбезпечніших країн Європи, в якій навіть немає своєї в’язниці. Також це самий сонячний європейський гірський район. Взимку часті рясні снігопади, а більша частина опадів випадає з жовтня по травень.

Незважаючи на те, що Андорра навіть не має повноцінного власного міжнародного аеропорту, вона щорічно збирає величезну кількість туристів, особливо – гірськолижників. Добираються сюди зазвичай через Францію чи Іспанію. Всю країну покриває мережа автобусних маршрутів із суворим розкладом, що охоплює не тільки міста, а й більшість сіл.

А щоб не витрачати час та сили на планування і організацію, замовляйте тури в Андорру зі Львова у туристичній агенції Хіт Тревел. Ми пропонуємо лише перевірені маршрути, вигідні ціни, найкращі місця розташування та цікаві програми, а наші консультанти допоможуть обрати серед усього розмаїття той самий ідеальний варіант.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.