Білорусь

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Білорусь, всупереч стереотипам – не тільки один з найближчих сусідів, але і цікавий туристичний центр. Країна багата красивою природою, смачними продуктами, простою та ситною кухнею, захоплюючою екскурсійною частиною та різноманіттям можливостей для відпочинку і оздоровлення за мінімальними цінами.

До відвідування під час відпочинку в Білорусі обов’язкові:

  • У Мінській області – найбільше озеро Нарочь, заказник «Блакитні озера», Налібокська пуща, частина Березинського заповідника. Поблизу столиці, у декількох годинах, розташований Несвіж зі знаменитим Несвіжським замком та Фарним костьолом із усипальницею князів Радзивіллів.
  • У Вітебській області – Бориславська озера і Березинський заповідник, республіканські заказники, кілька десятків природних пам’яток, найдавніші міста країни – Полоцьк, Вітебськ та Орша, а також – десятки державних музеїв і палацово-паркових садиб.
  • У Гродненській області – замки в Гродно, Світі, Новогрудці та Ліді, церква-фортеця в селі Синковічі, славнозвісний Жировичський православний монастир.
  • У Брестській області – Державний національний парк «Біловезька пуща», резиденція білоруського Діда Мороза, меморіальний комплекс Брестської фортеці та кілька без перебільшення кілька історичних і культурних пам’яток.
  • У Гомельській області – Прип’ятський національний парк, Поліський радіаційно-екологічний заповідник, гомелський палацово-парковий ансамбль Румянцевих-Паскевичей.
  • У Могилевської області – руїни монастирів чотирнадцятого сторіччя поблизу Мстиславля.

Що необхідно знати перед поїздкою до Білорусі?

Цікавими є білоруські санаторії, що прославилися ще в радянські часи. У поєднанні з дивовижною природою, в них можна не тільки поправити здоров’я, але і розслабитися наодинці з собою, далеко від шуму та пилу міст. Місцеві здравниці відрізняються вражаючою ефективністю. Через це з кожним роком зростає кількість сучасних добре обладнаних центрів.

На курортах Білорусі лікують поєднанням унікальних природних умов: кліматом, чотирма різновидами мінеральних вод та двома – лікувальних грязей. Тут – мулові чи сапропелеві грязі прісних озер та унікальні торф’яні грязі. Багаті целюлозою, кислотами і мікроелементами, вони використовуються для лікування захворювань суглобів, м’язів і шкіри.

Більшість білоруських санаторіїв розташована у віддалених куточках країни, серед парків і лісів, на берегах озер чи річок. Всі вони добре оснащені: є обладнання для аеротерапії, геліотерапії, таласотерапії, тощо.

Деякі санаторії спеціалізуються на конкретних розладах, пропонуючи специфічні методи їх профілактики та лікування, але більшість пропонує широкий спектр медичних і оздоровчих послуг.

Тури у Білорусь зі Львова: ціни та особливості

Клімат Білорусі помірний континентальний. Тут порівняно м’яка та волога зима і тепле літо. Найтепліший сезон – травень-вересень.

Столиця Білорусі – Мінськ. Великі міста – Гомель, Брест, Могильов, Гродно, Вітебськ. Також в країні є гірськолижні курорти – Силичі, Якутські гори, Мозир та Логойск.

Їхати сюди можна в будь-яку пору року. Білорусь хороша для сімейного відпочинку. Тут також виключені суттєві культурні і мовні протиріччя. При цьому, країна безпечна.

Шопінг тісно пов’язаний з продуктами харчування, особливо – молочними продуктами, овочами і фруктами. Тут збереглося безліч невеликих локальних магазинчиків з продукцією місцевих виробників. Славиться також недорога білоруська косметика. Традиційні сувеніри – вироби з білоруського льону, різьблені дерев’яні скульптури, вироби з соломки, гончарні вироби, бісерні вишивки, білоруський бальзам.

Звичайно, відправитися у мандрівку можна і самостійно. Але щоб відпустка була дійсно безтурботною, та щоб не перейматися через організаційні дрібниці, замовляйте тури в Білорусь зі Львова за вигідними цінами у нас. Досвідчені фахівці туристичної агенції Хіт Тревел не лише проконсультують по всім питанням та допоможуть визначитися із вибором, а й візьмуть на себе всі клопоти у процесі.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.