м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Несебр

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Несебрі, Болгарія

Несебр – один з найвідоміших і популярних курортів Болгарії. На відміну від Сонячного берега і Золотих пісків, тут є не тільки відмінні пляжі, але і безліч визначних пам’яток і красивих пейзажів.

Колись місто називалося Месемврія або Месембрія. І зараз поширені транскрипції відрізняться. Засноване понад 3000 років тому, воно вважається одним із найдавніших у Європі. Не випадково Старий Несебр цілком знаходиться під захистом ЮНЕСКО і вважається містом-музеєм. Численні пам’ятки старої частини залишилися від фракійців, стародавніх греків і римлян. Незважаючи на це, місто скоріш середньовічне, ніж античне.

Стара частина Несебра знаходиться на великому півострові, сполученим із сушею широким автомобільним і пішохідним мостом, який і відокремлює старе місто від нового. Хоча півострів вважається невеликим, гуляти стародавніми вуличками можна годинами.

Захоплюючі тури в Несебр

Несебр – це в першу чергу історія.

  • Надзвичайна кількість церков пояснюється просто. Коли Несебр став частиною Візантії, імператор засилав сюди могутніх політичних опонентів. Їх знамениті та відомі сім’ї прагнули мати на новому місці власні фамільні церкви. Вже за кілька років їх кількість почала обчислюватися десятками.
  • Перші пам’ятки Старого міста починаються одразу за мостом. Це старий млин та пам’ятник покровителю рибалок Святому Миколаю, де майже постійно можна побачити бакланів.
  • За мостом – кріпосна стіна з античних часів. Тут постійно грають вуличні музиканти із національними інструментами. У болгарських мелодіях відчуваються арабські і турецькі мотиви.
  • Варто також побачити Археологічний музей Несебра відкритий ще у 1994-му році. Там можна роздивитися знайдені в місті свідоцтва далекої фракійської епохи. Нові археологічні розкопки також постійно проводяться по всьому місту.
  • Етнографічний музей розташований неподалік від морського порту і літнього театру. Тут можна познайомитися з побутом, традиціями і звичаями болгарського народу.
  • Практично у кожній церкві – власний міні-музей. Діючою залишилася лише православна церква Пресвятої Богородиці.
  • Амфітеатр знаходиться у південній частині міста, на одній вулиці з Етнографічним музеєм і зовсім поруч з Церквою Святого Іоанна Алітургетоса. Вечорами тут часто проводяться безкоштовні концерти.
  • Турецький фонтан нагадує про епоху турецького панування. Також збереглися і турецькі лазні. Збереглися в місті і Візантійські терми, побудовані ще в 6-му столітті.

Авіа/автобусні тури в Несебр зі Львова

Колись півострів був більшим, але руйнівний землетрус занурив численні античні будівлі під воду. Тепер від пристані можна без проблем вирушити на морську прогулянку. При гарній погоді і спокійному морі вдасться навіть розгледіти затонуле місто.

Активно розвивається місцева торгівля. Повсюди продають численні сувеніри. Поширені й ресторани на будь-який смак. Все це химерно переплітається із старовинними будівлями. Природа ж Несебру надзвичайно красива завжди: і в шторм, і в сонячний погожий день.

Обирайте путівки в Несебр зі Львова у нашій агенції «Love Travel»! Ми пропонуємо різноманітні варіанти та доступні ціни, а потам – візьмемо на себе всі організаційні турботи.

open_bottom_text_article