м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Обзор

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Обзорі, Болгарія

Не всі туристи полюбляють популярні та всесвітньо відомі курорти, до відмови забиті відпочиваючими. Іноді хочеться тихих, спокійних, комфортних місць, де життя тече рівно, помірно, без клопіт та напруження. Саме таким місцем стане болгарський курорт Обзор.

В Обзорі не зустріти ні величезної кількості туристів, ні набридливих продавців. Зате тут можна побачити чудові пляжі та деякі історичні пам’ятки: непогано збереглися руїни Храму Юпітера, стара фортеця Козьяк, що залишилася на пам’ять від римлян, колони і капітелі стародавнього храму, виставлені в одному з парків міста.

А якщо цього недостатньо, можна відправитися за порцією нових емоцій на екскурсію в Варну, Бургас або Несебр. В Обзорі – зручна транспортна розв’язка, власний автовокзал та численні організовані екскурсії по різним містам.

Курортний сезон в Обзорі триває з травня до жовтня. Курортний сезон починається з травня і триватиме аж до жовтня. Температура морської води дуже комфортна і приємна, зазвичай на кілька градусів вища, ніж в популярних Золотих пісках або Албені.

Захоплюючі тури в Обзор

Обзор розташований поблизу Балканських гір, в східній їх частині. З однієї сторони міста відкривається фантастичний вид на море, а з іншої – на гори.

  • Комбінація морського, гірського та лісового повітря на курорті просто ідеальна, тому тут не тільки відпочивають, а й поправляють своє здоров’я.
  • Завдяки сірководневим джерелам неподалік від міста, тут успішно лікують численні захворювання дихальних шляхів.
  • Прибережна піщана смуга біля берегів Обзору займає близько 8 км. Символічно вона розділена на три пляжі: Центральний, Північний і Південний. Кожен з них добре обладнаний і має все необхідне для повноцінного відпочинку туристів.
  • Центральний пляж більш популярний, а Північний та Південний – менш завантажені.
  • Є в Обзорі і дикі пляжі. Красива і практично безлюдна набережна розташувалася в пішій досяжності відразу за містом. Тут відкриваються мальовничі краєвиди на скелі і ліси.

Авіа/автобусні тури в Обзор зі Львова

По болгарським міркам Обзор – доволі старе місто. Поселення фракійців під назвою Навахлос на його місці було засноване близько 3 тисяч років тому. Згодом землі зайняли переселенці з Греції, заснувавши Геліополіс. Пізніше тут володарювали римляни, які побудували Теополіс та Храм Юпітера. Згодом Теополіс став резиденцією візантійських правителів. Пізніше Обзор перейшов під правління Османської імперії, і лише в 1936-му році отримав нинішню назву, а у 1984-му році отримав статус міста.

На курорті кожен зможе знайти для себе чим зайнятися: магазини, нічні клуби, кінні прогулянки, різні спортивні та водні розваги, в тому числі і екстремальні, на кшталт водних лиж та серфінгу, аквапарк, парк атракціонів. Особливо люблять це місце сім’ї з дітьми, адже на курорті пологий спуск в море.

Місцеве населення – доброзичливе та комунікабельне. Тут завжди допомагають туристам. Житло за помірну ціну пропонують не лише готелі, а й різноманітні вілли та звичайні приватні будинку.

А щоб провести цікаву та насичену безтурботну відпустку, замовляйте путівки в Обзор зі Львова у нас. Агенція «Love Travel» пропонує численні варіанти на будь-який смак та бюджет!

open_bottom_text_article