м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Поморіє

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Поморіє, Болгарія

Поморіє – дивовижно спокійне місто з привабливою архітектурою, фантастичними пейзажами, доступними цінами та відмінними пляжами, включаючи дикі, де можна побути на самоті на лоні природи.

Поморіє вирізняється серед інших болгарських курортів. Зазвичай вони орієнтовані в першу чергу на дохід з туристів. Незважаючи на доступність болгарського відпочинку, ціни Сонячного берега чи Золотих пісків значно вищі за Поморіє. Серед особливостей:

  • Тут дешевші готелі, сервіс на пляжі, дискотеки, ресторани, навіть таксі.
  • Курорт орієнтований в першу чергу на спокійний сімейний відпочинок з дітьми.
  • Сюди ж часто приїжджають на постійне місце проживання.
  • Тут недорогі квартири, що швидко розкупаються, та налагоджена інфраструктура: дитячі майданчики, парки, затишні кафе та кав’ярні, менше гучних дискотек та більше культурних заходів.
  • У Поморіє часто проходять фестивалі, приїжджають пісенні і танцювальні ансамблі, тут виступають зірки. Частина таких заходів проводиться під відкритим небом і безкоштовна для всіх бажаючих.

Стара частина міста розташована на невеликому півострові, який з’єднується з материком двома перешийками – на півночі і на заході. Для Болгарії це не рідкість. Точно так само виглядають і старовинний Несебр, і ще більш древній, але дещо провінційний Созополь.

Захоплюючі путівки на море в Поморіє

Як і майже в будь-якому європейському місті, все найцікавіше і незвичайне зосереджено саме в старій частині. Тут і красиві прогулянкові вулички, і старовинні будівлі, і сувенірні магазинчики з найрізноманітнішими дрібницями, які полюбляють туристи.

Нова частина більше розрахована на місцевих жителів і іммігрантів – ресторани тут простіші та дешевші, а забудова вже без претензії на архітектурні надмірності. В той же час всі п’ятизіркові готельні комплекси розташовані саме в новій частині міста, практично на околицях, де ще є вільна земля у моря.

  • Пам’ятки в новому місті розташовані точково. Добиратися до них доведеться по нічим не примітним кварталах. Обов’язково варто побачити монастир Святого Георгія та Фракійську гробницю.
  • У Старій частині міста варто побувати на вулиці Князя Бориса I. Це центральна пішохідна вулиця з невеликим парком та симпатичними будинками. Тут безліч маленьких магазинчиків з досить помірними цінами і непоганим асортиментом.
  • Також варто подивитися церкву Різдва Богородиці – невелику, але мальовничу. Спроектована вона знаменитим болгарським майстром Уста Генчо, який хотів побудувати пишний храм, що не поступався би Варнському собору. Але фінансові труднощі і передчасна смерть архітектора не дозволили повноцінно втілити авторський задум у життя – церква вийшла досить скромною. З тих пір її двічі перебудовували.
  • Від центру розходяться охайні та привабливі вулички із старовинними будівлями. Ними приємно просто прогулятися, відпочиваючи на шляху у невеличких парках, розташованих кожні кілька сотень метрів.

Авіа/автобусні тури в Поморіє зі Львова

Відпочинок в Поморіє – розмірений та неквапливий, як і вся атмосфера регіону. Тут можна зустріти успішних бізнесменів та всіх, хто бажає комфортну, респектабельну відпустку.

Багато приїжджає сюди і за лікуванням. На курорті працює безліч санаторіїв і здравниць, активно використовується грязелікування цілющими грязями з Поморійського озера.

Сам по собі місто дуже багатогранне. З одного боку будівництво тут не зупиняється ні на хвилину, а з іншого – новобудови намагаються максимально органічно вписати в старовинний вигляд міста.

Замовляйте путівки у Поморіє зі Львова в агенції «Love Travel»! Ми допоможемо обрати ідеальний варіант серед усього розмаїття та візьмемо на себе всі організаційні турботи!

open_bottom_text_article