Чехія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Цікаві тури в Чехію зі Львова

Затишна Чехія – рай для любителів середньовічних фортець, величних палаців і вузьких заплутаних вуличок, мощених цеглою. Пам’яток тут вистачить не на одну подорож, причому, зосереджені вони не тільки в Празі, а по всій країні.

Славиться Чехія і своїм пивоварним виробництвом, історія якого почалася разом з виникненням держави. І, незважаючи на відсутність моря, відмінно відпочити можна в Карлових Варах. Тут – не лише повний релакс, а й корисне оздоровлення та лікування. Курорт набув популярності ще кілька століть тому. І зараз у Карлових Варах діє безліч санаторіїв. Тут же розташовані два великих заводи – Яна Бехера (Бехеровка) і «Крушовіце».

У більшості чеських ресторанчиків можна знайти все, чого тільки побажає душа: різні варіанти смаженого м’яса, ковбаси та печінкові паштети, дуже смачні рибні страви, соковиті овочеві салати і нескінченні варіанти кнедликів. Порції – недорогі, великі та ситні.

Що необхідно знати перед поїздкою в екскурсійний тур до Чехії?

Чехія входить в десятку найбільш відвідуваних країн світу. У цій країні є все, до чого прагне душа туриста: старовинні міста з оригінальною старовинною архітектурою, гірські ланцюги, заповідники, унікальні цілющі води.

Відпочинок в Чехії для більшості мандрівників починається з відвідин Праги, історичний квартал якої взято під охорону ЮНЕСКО. Не поступаються і такі міста як Брно і Ческі-Крумлов.

Серцем Праги і всієї Чехії є Староміська площа, з якої зазвичай і починають огляд Старого міста. Не менш знаковими місцями є величні фортеці Вишеград і Празький Град, а чудова панорама на місто відкривається з Карлового мосту.

Знаменитому Празького граду лише трохи поступається за розмірами замковий комплекс Крумлов в Ческі-Крумлові.

В Брно обов’язково варто відвідати замок Славков, поруч з яким проходила битва під Аустерліцом. Також на увагу заслуговує костел святого Яна з розписаними стелями та старовинним органом, собор святого Петра і Павла, Шпильберг, площа капуцинів і Стара ратуша.

Пльзень вважається «пивною столицею» Чехії. Готична церква святого Варфоломія і ратуша – пам’ятки номер один в місті.

Також варто відвідати Чеський Штернберг та Кутну гору, Костніцу в Седліце, замок Глубока-над-Влтавою, тощо.

Автобусні тури в Чехію зі Львова: ціни та особливості

У Чехії спостерігається яскраво виражена зміна сезонів, однак, літо тут не відрізняється виснажливої ​​спекою, а взимку рідко трапляються сильні морози. Клімат загалом помірно континентальний, м’який. Зате взимку у Празі відкривається чарівний різдвяний ринок, а влітку приємно посидіти в одному з численних літніх кафе. Сніг на гірськолижних курортах лежить з листопада по квітень.

Навіть у великих містах Чехії туристи можуть почуватися безпечно. А самі чехи вирізняються дружністю, привітністю, неконфліктністю та прихильним ставленням до туристів.

До найбільших міст та курортів також відносяться Острава, Франтішкові Лазне, Ческе-Будейовіце, Маріанські Лазні, Подебради, Яхімов.

Замовляйте тури в Чехію зі Львова у туристичній агенції Хіт Тревел, та не переймайтеся через організаційні клопоти. Наші фахівці допоможуть обрати найкращу програму під будь-який смак та бюджет!

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.