м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Тиват

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Тиват зі Львова. Чорногорія чекає!

Тиват – сучасне курортне місто, що розкинулося на півострові Врмац на узбережжі Бока-Которської затоки в Чорногорії. Саме тут розташувався головний чорногорський аеропорт, тож це не лише цікавий курорт, а й важливий транспортний центр.

Тиват не занадто багатий на пам’ятки, проте він приваблює м’яким кліматом, комфортною інфраструктурою, зручним розташуванням. У гавані завжди вирує життя. Марина для яхт не має рівних на Адріатичному узбережжі. А різноманітні рибні ресторани вразять навіть вимогливих гурманів.

Тури в Тиват літаком зі Львова: ціни та особливості

Відпочинок в Тиваті завжди буде насиченим та різноманітним.

  • В Тиваті фактично не має старого міста, хоча й збереглися кілька стародавніх церков. Також тут безліч будинків, що нагадують фортеці. Колись це були середньовічні літні резиденції заможних чорногорців. У будинку сім’ї Бука працює Етнографічний музей із мистецькою галереєю.
  • Славиться Тиват й мальовничими Міським парком. Він створений за розпорядженням адмірала фон Штернера, керуючого австро-угорським флотом. За його наказом сюди звозили саджанці екзотичних рослин з усього світу, і згодом тут сформувався найбільший та найцікавіший у Чорногорії ботанічний сад. Є тут и бамбук, і піхти із Чилі, і араукарії.
  • В одному із стародавніх еллінгів розташувався Музей воєнно-морської історії. Серед численних експонатів – справжній підводний човен із Югославії. Його довжина – близько 50 м.
  • Навпроти Тивату – одразу три казкових острови, до яких курсують водні таксі. На Острові квітів розмістився напівзруйнований монастир Св. Михайла та Троїцька церква. Острів Св. Марко відомий тінистими лісами. На невеличкому острові Госпа од Мило розмістився жіночій монастир Богоматері Милосердної із казковим садом та чудотворною легендарною статуєю Діви Марії, датованою 15-м сторіччям.

Запитання та відповіді про відпочинок в Тиваті

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Клімат Тивату дещо відрізняється від типового середземноморського. Регіон надійно захищений гірським масивом, що захищає його від вітрів. Тут прохолодніше та доволі сухо. Влітку – спекотно, проте не занадто. Пік температур припадає на липень-серпень. У Тиваті – найбільше сонячних днів на всю Которську бухту. Купальний сезон триває із травня до середини жовтня. Взимку – тепло, проте йдуть дощі. Снігу майже не буває, а покрив тримається не більше двох днів.

  • Як розважитися в Тиваті?

Тиват – рай для любителів яхтингу та круїзів. У приморському селищі Донья Ласта процвітає хайкінг та діють численні гірські маршрути. Неподалік працює найбільший у Чорногорії парк атракціонів для дітей. Лише у 24 км розкинулася галаслива курортна Будва із бурхливим нічним життям.

  • Що ще варто знати туристам?

Головна пам’ятка – комплекс Порто-Монтенегро. Фактично, це самостійне місто, яке прозвали гаванню мільйонерів. Тут – розкішна набережна, найдорожчі у світі яхти та фешенебельні ресторани. На штучній терасі розташований грандіозний панорамний басейн, один із десяти найгарніших в Європі.

  • Як замовити путівку в Тиват зі Львова?

Щоб замовити тур в Тиват зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Вам не доведеться самостійно перейматися плануванням та організацією. Всі турботи візьмуть на себе наші фахівці. Ми допоможемо обрати ідеальну путівку, враховуючи всі побажання та бюджет.

open_bottom_text_article