Естонія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Чарівна Естонія пропонує відпочинок на узбережжі Балтики

Чарівна Естонія пропонує відпочинок на мальовничому узбережжі Балтики та релакс на озерних берегах, насичену екскурсійну програму і лікування на мінеральних джерелах.

Вся Естонія – один великий курорт: готелі та санаторії виростають скрізь, де є відповідні умови. Любителі спокійного і усамітненого відпочинку зможуть непогано відпочити на островах, а також на хуторах і фермах в естонській глибинці.

Столиця – Таллінн, по-європейськи затишний і доглянутий, по-естонськи – неквапливий. Тут приємно неквапливо гуляти, докладно вивчаючи кожну з численних пам’яток: площ, фортець, замків і музеїв. Кращі зразки середньовічної архітектури красуються в Старому місті, найпопулярніші пляжі – в районах Хааберсті та Піріта.

Практично все узбережжя Естонії покрито пляжами, більшість з яких – піщані і повністю обладнані для літнього відпочинку. Купальний сезон триває з початку червня до кінця серпня, а засмагати можна навіть у вересні. Берегова лінія переважно оточена сосновим бором, так що повітря тут чисте та свіже.

Що необхідно знати перед поїздкою в Естонію?

Цікаві пам’ятки є в кожному регіоні Естонії:

  • У столиці варто погуляти по Нижньому місту, оточеному потужною фортечною стіною, піднятися в Верхнє, помилуватися на середньовічний замок Тоомпеа зовні і неодмінно побувати всередині.
  • На Ратушній площі – акуратні, немов іграшкові будиночки. Обов’язково потрібно поглянути на саму готичну Ратушу і ошатний Будинок Братства чорноголових.
  • З релігійних пам’яток – Домський собор, собор Олександра Невського, церкви Нігуліста и Олевіста.
  • Цікаві музеї – баштовий Кік-ін-де-Кек і етнічний Рокка-аль-Маре.
  • Тарту примітний не тільки легендарним університетом, а й трапецієподібною Ратушною площею та величної церквою Св. Іоанна.
  • На острові Сааремаа збереглися старовинні кам’яні церкви, дерев’яні вітряні млини і традиційні естонські хутори, життя в яких нібито завмерло.
  • У Нарві – датська фортеця восьмого століття з музеєм, Ратуша і собор Воскресіння Христового.
  • Найстаріший будинок в Пярну – богадільня, що служила колись притулком для калік і блаженних.
  • Єпископське городище тринадцятого століття в Хаапсалу займає близько трьох гектарів площі. Тут церква, каплиця, керамічна майстерня і легенда про привид Білої Пані.

Плануючи сімейний відпочинок, можна заглянути в місцевий науково-розважальний центр, найбільший в Прибалтиці, з цікавими й пізнавальними атракціонами та інтерактивними експонатами для дітей і дорослих.

Автобусні тури в Естонію зі Львова: ціни та особливості

Відпочинок в Естонії має ряд очевидних переваг: територіальна близькість, відсутність мовного бар’єру, високий рівень сервісу, доступні ціни. Для любителів культурного дозвілля – величезна кількість історичність пам’яток, які не зрозуміло як вмістилися в такій маленькій країні.

Погода в Естонії – типово балтійська. Клімат тут помірний, перехідний від морського до континентального. На західному узбережжі трохи тепліше. Зими найчастіше м’які і сніжні. Найбільше опадів випадає восени. Весна сіра і прохолодна, літо тепле, але не задушливе.

В Естонії можна знайти готелі на будь-який смак: від невибагливих хостелів до розкішних люкс-апартаментів. За містом є кемпінги, але з життям естонської провінції краще знайомитися на туристичних фермах – в затишних сільських будиночках, збудованих серед мальовничих пейзажів.

А щоб не витрачати дорогоцінний час на планування та організацію відпустки, звертайтеся до туристичної агенції Хіт Тревел. Наші фахівці допоможуть обрати ідеальний тур до Естонії зі Львову за вигідними цінами, під будь-які плани та побажання.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.