Фінляндія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Не такий і холодний відпочинок у Фінляндії

Неповторна північна краса, велична природа, екологічна чистота навколишнього середовища, широко розвинена туристична інфраструктура, можливість відпочинку в будь-який сезон, велика кількість туристичних маршрутів, низький рівень злочинності і налагоджена робота поліції, високий рівень життя, доброзичливість та гостинність місцевого населення – все це робить країну одним з найпривабливіших туристичних об’єктів.

Місцеві жителі називають свою країну Суомі – Країна боліт. Саме це найкращим чином підкреслює основну перевагу та багатство: природу. Відправитися на відпочинок у Фінляндію варто хоча б для того, щоб на власні очі помилуватися приголомшливими північними пейзажами.

Особливо приємно та цікаво насолоджуватися краєвидами у великих національних парках країни – Нууксіо, Лемменйоки. Головна природна пам’ятка – велична гора Халти на кордоні з Норвегією. На особливу увагу заслуговують і такі унікальні явища, як білі ночі на початку літа та північне сяйво взимку.

Що необхідно знати перед поїздкою на відпочинок у Фінляндію?

У Фінляндії точно не доведеться сумувати.

  • Гельсінкі – одна з найкрасивіших європейських столиць. Тут поєднується урбанізм сучасного мегаполісу з тишею і затишком провінційного містечка. Цікаво побувати у місцевому Успенському соборі. Привертають туристів і такі шедеври неокласичної архітектури, як Кафедральний собор, будівля найстарішого в країні університету і Національної бібліотеки. Велика кількість музеїв, театрів, художніх галерей, парків, кафе, барів, нічних клубів допоможе відчути колорит північної столиці.
  • Поруч із столицею розташована грандіозна приморська фортеця Суоменлинна (іноді використовується шведська назва Свеабборг), яка по праву входить в список об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут органічно поєднуються природні і архітектурні пам’ятки. Відвідування фортеці – прекрасна можливість познайомитися з військовою історією Фінляндії та сусідніх країн.
  • Тампере – третє за величиною місто Фінляндії. Воно оточене цілою низкою великих та малих озер. У їх числі найбільші озера Нясиярві та Пюхяярві. Безліч бухт, річечок та острівців утворюють ідеальне місце для любителів літньої і зимової риболовлі. Найбажанішою здобиччю тут є судак. За ним з червня по серпень в район Тампере з’їжджаються рибалки зі всієї Скандинавії та не тільки.

Автобусні тури у Фінляндію зі Львова: ціни та особливості

Ідеально пасує Фінляндія і для сімейного відпочинку. Поблизу Тампере знаходиться «Долина мумі-тролів», відділення художнього музею, яке повністю присвячене творам відомої фінської письменниці Туве Янссон. Серед найпривабливіших експонатів – п’ятиповерховий будинок з меблями і фігурками мумі-тролів. Він, як і багато інших експонатів, зроблений руками самої письменниці і її друзів.

Дорослих і дітей з усього світу радує й мандрівка до Лапландії. Саме тут розташована офіційна резиденція Санта-Клауса, або, як його тут називають, Йоулупуккі.

Оскільки Фінляндія – північна країна, особливо привабливий тут і гірськолижний відпочинок. Кліматичні особливості країни забезпечують тривалість сезону аж до середини червня. Тут численні розгалужені траси різної складності, високий рівень безпеки та сервісу. Не варто нехтувати і місцевою сауною.

А щоб не перейматися плануванням жаданої відпустки та не витрачати на це сили і дорогоцінний час, звертайтеся до туристичної агенції Хіт Тревел. Замовляйте тури у Фінляндію зі Львова, і наші фахівці допоможуть обрати найкращий варіант та візьмуть на себе всі організаційні турботи.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.