м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Франція

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Романтичний відпочинок у Франції

Франція – країна романтики і насиченого відпочинку, столиця світового виноробства та витонченої і вишуканої кухні, дитячих розваг та літературних шедеврів. Це казкова країна із багатою історією, величезною культурною спадщиною, та численними багатствами, які французам вдалося зберегти: пам’ятники історії, парки, палаци, замки, морські курорти.

Умовно можна розділити Францію на:

  • Екскурсійну – Іль-де-Франс, долина Луари та безліч історичних міст – Орлеан, Шартр, Страсбург, Руан, Гавр, тощо.
  • Курортну – Лазурний берег, Корсика, французька Атлантика.
  • Гірськолижну – три долини та Порт-дю -Сіль.

Не можна забувати і про такі обов’язкові складові Франції, як гори Сен-Мішель, мереживна Ейфелева вежа, кольорові вітражі Сент-Шапель, розкішний Нотр-Дам, скляний діловий Дефанс, перевулки Монмартру, чисте повітря Монблану та безкінечні зали Лувру.

Що необхідно знати перед поїздкою на відпочинок у Францію?

Цікаві місця у Франції – це не сотні і навіть не тисячі різноманітних пам’яток, адже лише замків по всій країні розкидано понад кілька десятків тисяч.

  • Міст «Нормандія» розкинувся в гирлі Сени недалеко від Гавра. Це найбільший і найдовший вантовий міст Європи. Будь-яке судно за необхідності пройде під ним.
  • Берег рожевого граніту розташований на північному заході Бретані. Це чудернацьке нагромадження валунів найхимерніших розмірів і форм. У нерукотворних скульптурах можна годинами вгадувати обриси дивовижних тварин і міфічних істот.
  • В історичній області Перигор знаходяться унікальні пам’ятки епохи палеоліту – печери Кро-Маньон, Ласко і Руффіньяк.
  • В регіоні Лангедок-Руссільон знаходиться місто Каркассон, знамените найбільшою в Європі фортецею, що стояла ще за часів Риму.
  • У Клермон-Феррані височіє дивний собор. Знаменитий він не архітектурою, а матеріалом, з якого виготовлений: на будівництво пішов поширений в тих місцях чорний вулканічний туф.
  • У Бургундії – видатні романські пам’ятки, бенедиктинські абатства, а також характерний особливий архітектурний стиль – бургундський.

Автобусні тури у Францію зі Львова: ціни та особливості

Мабуть, жодна країна в Європі не зможе конкурувати з Францією за кількістю пляжів та природним та кліматичним розмаїттям берегів.

Клімат у європейській частині Франції помірно морський, перехідний. На півдні на узбережжі – субтропічний. Літо порівняно сухе та спекотне, а зима – скоріш дощова. Найбільш вдалий час для відвідування Парижа – травень і вересень-жовтень, а Французької Рив’єри – червень і вересень.

Гірськолижні траси відрізняються різноманіттям, складністю, відмінною якістю та безпекою, розвиненою інфраструктурою та демократичними цінами. Всі послуги на курортах сповна підлаштовані під шанувальників екстремальних зимових розваг.

Приємно здивує французький шопінг. Тут порівняно низькі ціни, часті розпродажі та сезонні знижки. Найпоширеніші сувеніри та подарунки – косметика, одяг, сири, коньяк, вино, оливкова олія, бренді, вафлі, парфумерія та прикраси.

А щоб організаційні турботи на затьмарили радість від довгоочікуваної відпустки, звертайтеся до туристичної агенції Хіт Тревел. Замовляйте тури у Францію зі Львова у наших фахівців, і ми допоможемо обрати найкращий варіант з урахуванням усіх побажань.

open_bottom_text_article