м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Халкідіки

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на Халкідікі, головному курорті материкової Греції

Халкідікі – півострів у північній частині Егейського моря. Його особливість у його унікальній формі, що нагадує тризуб, який утворюю три витягнутих тонких півострови. Це Кассандра, Ситонія та Агіон-Орос (Афон).

Халкідікі – головний курорт материкової Греції. Тут – спокійний, затишний, комфортний відпочинок навіть у розпал літа. Представлені тут й готелі усіх категорій, від бюджетних апартаментів до розкішних фешенебельних комплексів. Важко відшукати краще місце для сімейного відпочинку.

Халкідікі славиться чистими пляжами і спокійним морем, але і крім відпочинку на узбережжі тут є чим зайнятися. Збереглися руїни декількох стародавніх міст, є археологічні та антропологічні музеї. Головна релігійна пам’ятка – монастирський комплекс на Афоні. Він доступний не всім, тому попитом користується морська екскурсія навколо закритого півострова.

Тури на Халкідікі зі Львова: ціни та особливості

Кожен півострів Халкідікі відрізняється чимось особливим.

  • На Кассандрі можна подивитися візантійську оглядову вежу в Агіос-Павлос, монастир гори Афон в Неа-Фокі, старе традиційне селище Афітос, термальні спа в Агіа-Параскеві.
  • На Ситонії – розкопки стародавнього Олінфоса з найстарішою мозаїкою в країні (5 століття до н.е.), старі селища Парфенон, Сікію і Нікіті, виноградники Порто-Карраса, стародавні руїни Тороні та стару гавань Порто-Куфо.
  • Афон славиться своїми 20 православними монастирями і численними скитами. Це найбільший і значущий монастирський комплекс в Греції.
  • Туристи часто залишають без уваги північну частину Халкідікі, ту, що не має виходу до моря. А дарма: тут теж є чимало пам’яток. Наприклад, традиційні гірські села Арне, Таксіаріс, Агіос-Продромос; печера Петралона з дивовижними сталактитами і сталагмітами, а також найстаріші сліди людської присутності в Греції; Археологічний музей в Полігірос, древній Стагіре, де народився Аристотель, або ліс на горі Холомонтас.

Запитання та відповіді про Халкідікі

Чим відрізняється місцевий клімат?

Гори надійно вкривають півострів від вітрів. У сезон, який триває з травня по вересень, море спокійне і тепле. Пік припадає на липень-серпень. В цей час тут жарко, посушливо та багатолюдно. Любителям спокійного відпочинку краще обрати оксамитовий сезон або раннє літо. З листопада по квітень туристів в Халкідікі дуже мало. Але це комфортний та зручний сезон для екскурсійних програм та гастрономічного туризму. Взимку снігу практично немає, але нерідкі проливні дощі. Заради огляду визначних пам’яток краще їхати в кінці весни або на початку осені.

Як розважитися на Халкідікі?

Дайвінг тут не такий цікавий та різноманітний, як на Червоному морі, проте від внесе чудове розмаїття в пляжно-екскурсійну програму. Шопінг в звичному розумінні існує тільки у великих містах. Сезон розпродажів припадає на другу половину літа, а речі з минулорічних колекцій зі знижками до 80% можна знайти в аутлетах. У пошуках недорогих продуктів, варто заглянути на ринок, адже вони є практично в кожному курортному селищі. В місцевій кухні багато свіжих овочів, м’яса та морепродуктів. Особливе місце в кулінарній культурі займають соуси – їх тут додають практично в усі страви.

Що ще варто знати туристам про Халкідікі?

Узбережжя Халкідікі – одне з кращих місць в Греції для пляжного відпочинку. Тут зосереджена найбільша в країні кількість Блакитних прапорів ЄС. Відмінні пляжі є на всьому узбережжі півострова. Вибираючи район для відпочинку, потрібно враховувати деякі особливості. На Кассандрі весело і шумно. Сюди їде переважно молодь, у багатьох містечках ночами працюють пляжні дискотеки, а житло дешевше. На Ситонії цінник вищий, але й відпочинок там більш спокійний і респектабельний.

Як замовити путівку на Халкідікі зі Львова?

Щоб замовити тур на Халкідікі зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Ми впораємося з усіма організаційними турботами! Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором, спланувати програму, обрати путівку згідно побажань та бюджету, тощо.

open_bottom_text_article