м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
о. Корфу

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на острові Корфу, грецькому курорті

Острів Корфу настільки дивовижний, що за право відвоювати його численні народи та полководці хіба що не ставали у чергу аж до 20-го століття. Така насичена історія привнесла у місцеву культуру та побут багато цікавих відтінків, від суміші мов і кулінарних експериментів до монументальної і витонченої архітектури.

А місцеві жителі, які походили від особливо наближеного до давньогрецьких богів народу феаків, ввібрали найкорисніше від всіх приїжджих, але залишилися вірні традиціям предків.

Це зараз авіа тури на Корфу – популярний варіант відпочинку у відпустку. А колись сюди навідувалися Ясон і Одіссей, із задоволенням заїжджали на канікули перші туристи з Стародавнього Риму та європейська аристократія.

Захоплюючі тури на Корфу літаком

Під час відпочинку на Корфу приємно здивуються і любителі екскурсійної програми:

  • Керкіра. Столиця Корфу носить ім’я, яке раніше належало всьому острову. Греки часто називають Керкірою і місто, і острів. Своєю архітектурою та атмосферою вона нагадує італійські містечка.
  • Фортеця Ангелокастро. Замок ангела – одна із найбільш значущих фортечних споруд візантійської епохи і найяскравіший архітектурний пам’ятник Греції. Це добре укріплений акрополь, що мав надзвичайне стратегічне значення для Візантії.
  • Собор Святого Спиридона. Найшанованіший святий на Корфу – Святий Спиридон, за сумісництвом він же і покровитель острова. У храмі зберігаються його мощі, але щоб побачити їх, потрібно відстояти величезну чергу. Для цього у Керкіру з’їжджаються віруючі з усієї Греції.
  • Палац Ахілліон. Палац сумної імператриці, здобув славу одного з найцікавіших європейських палаців і найвизначнішої архітектурної пам’ятки острова Корфу.
  • Стара фортеця Керкіри. Венеціанці прагнули зробити фортецю по-справжньому неприступною, а тому вирили канал, який відокремив мис від острова.
  • Перуладес. У двох кілометрах від пляжу Сидарі знаходиться, мабуть, найкрасивіше місце на Корфу – Перуладес. Місцевий пляж постійно притягує безліч туристів. Над довгою піщаною смугою нависають величезні прямовисні скелі.
  • Аквапарк Акваленд. Аквапарк в центральній частині острова Корфу – один з найбільших аквапарків в Європі і, мабуть, найкраще місце на острові для веселого сімейного дозвілля. Паркова зона розкинулася на 12 тисяч квадратів. Тут – десятки гірок, атракціонів, басейнів і джакузі.

Пакетні путівки на Корфу зі Львова

Високий сезон для турів на Корфу – календарне літо і початок осені. Тут спекотно, проте не надмірно, вода в морі тепла, південне сонце не докучає – кращий період для водних процедур і бронзової засмаги. У вересні ще можна купатися, але ввечері та вночі доволі прохолодно. У жовтні приходять дощі і вітри. Взимку навіть закривається частина музеїв и ресторанів. А с початку весни Корфу розквітає. Купатися ще рано, але це ідеальний час для прогулянок. Новий сезон відкривається з травня.

Корфу усіяний селами і містечками, які не стали чинити опір напливу туристів і перейменовувалися в курорти. Всього їх на острові понад 20 штук, і всі вони мають гідну інфраструктуру. Відрізняється лише відстань від столиці та види пляжів із температурою води.

А щоб обрати ідеальну путівку зі Львова на Корфу, звертайтеся до нашої агенції «Love Travel»!

open_bottom_text_article