м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
о. Крит

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Супер відпочинок на острові Крит

Крит – острів в Греції, який заслужено є одним із найулюбленіших серед туристів з усього світу. Це унікальний острів з яскравими зоряними ночами та барвистими сонячними днями. Його головні пам’ятки – природні. Це Егейське, Іонічне і Лівійське море, які омивають берега острова.

Протяжність зі сходу на захід – близько 260 км, а з півдня на північ – понад 50 км. Це робить Крит надзвичайно багатим на ландшафтне розмаїття. Найвища точка острова – гора Іда або Псілоріт, понад 2450 метрів.

Крит – найбільший, густонаселений, упорядкований туристичний острів. Тут – тривалий купальний сезон, насичені екскурсійні програми, різноманітні розваги у готельних комплексах.

Відпочинок на Криті – це можливість якнайглибше впізнати Грецію: її історію, традиції, справжні пам’ятки; насолодитися морем, екзотичною природою, пейзажами і гостинністю народу.

Тури на Крит зі Львова: ціни та особливості

Крит – місце народження славнозвісної мінойської цивілізації. Це один із найдавніших народів у світі. Археологи досі постійно знаходять нові відкриття та пам’ятки, датовані епохою царя Міноса.

Крит – ще й батьківщина міфічного Мінотавра. Це місце численних легенд: про крилатого Ікара, про непрохідний лабіринт, про нитку Аріадни та подвиги Тесея.

Архітектура та пам’ятки Криту надзвичайно еклектичні. У різні часи тут панували турки, араби та венеціанці. Кожний народ привносив щось своє у місцевий колорит.

  • Центральний район Іракліо вражає храмами, фортецями та палацами. Тут розташований і гігантський Археологічний музей.
  • Сонячний Лассіті славиться фешенебельними готелями, бездоганним сервісом та дивовижним солоним озером Вулісмені.
  • У Ретімно збереглися стародавні вулиці, а мальовничі пейзажі вражають химерними печерами.
  • Ханья – суцільна природна пам’ятка, де Білі гори та найбільший у Європі Самарійський каньйон сусідять із насиченою культурною програмою.

Запитання та відповіді про острів Крит

Чим відрізняється місцевий клімат?

Крит славиться своєю екологією, а місцевий клімат вважається найбільш м’яким і здоровим в Європі. Сонце світить тут близько 300 днів на рік. Відпочинок на Криті ідеальний для метеозалежних людей, адже на острові майже не змінюється атмосферний тиск. Всі туристи почувають себе комфортно і не потрібно витрачати час на акліматизацію. Пляжний сезон – з квітня по жовтень. Його приємно доповнить подорож крізь час від древніх цивілізацій до загублених візантійських монастирів та величних венеціанських фортець.

Як розважитися на Криті?

На критських пляжах діють десятки центрів дайвінгу. Тут проводиться систематичне навчання та разові занурення із інструктором. Можна дослідити не лише дивовижну підводну флору та фауну, а ще й затонулі кораблі. Досвідчених пірнальників неодмінно вразить можливість зануритися поблизу підводного вулкану біля острова Санторіні.

Що ще варто знати туристам про Крит?

Тури на Крит цікаві як для молоді, так і для сімейного відпочинку з дітьми, молодят, пар похилого віку, любителів тихого та усамітненого чи екстремального, активного відпочинку. Це не лише перлина Греції, а справжній курорт-універсал.

Як замовити путівку на Крит зі Львова?

Щоб замовити тур на Крит зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором, спланувати програму, обрати путівку згідно побажань та бюджету, тощо. Більше не доведеться перейматися будь-якими організаційними турботами!

open_bottom_text_article