м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
о. Родос

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на острові Родос, узбережжі Егейського моря

Острів Родос – південний острів Греції, найбільш наближений до Туреччини. Тут сповна  відчувається вплив сходу. Головна особливість – тонке поєднання античної та середньовічної романтики.

Родос – острів бога сонця Геліоса. Саме тут знаходилося сьоме диво Світу – Колос Родоський. А старе середньовічне місто повністю знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Його захищай найдовша в Європі кріпосна стіна, довжина якої майже сягає 15 кілометрів.

Серед пам’яток, які неодмінно варто відвідати – вулиця Лицарів, храм Аполлона Піфійського, Піфійський стадіон, антична ораторська трибуна, Філерімський монастир, палац Великих Магістрів, що належав лицарям ордена Св. Іоанна, заповідники, фантастичну Долина метеликів, стародавнє місто Ліндо та Камірос, древній акрополь на пагорбі Філерімос, замок Моноліт, півострів Прасонісі, де зливаються два моря.

Тури на Родос зі Львова: ціни та особливості

На Родосі знайдуться курорти на будь-який смак.

  • Молодь полюбляє північно-східні курорти із бурхливим нічним життям та романтичною атмосферою. Проте не менш комфортно тут і сім’ям з дітьми, адже на пляжах – дрібний пісок, зручний та пологий спуск до моря, а самі пляжі широкі та добре обладнані. Для дітей та дорослих пропонується безліч активних розваг.
  • Ліндос – один із найвідоміших курортних центрів з казковими бухтами. Тут розкинувся Акрополь, древніший навіть за Афінський. Також тут зберігся стародавній військовий форт хрестоносців, а поблизу – оповита містичними історіями «Долина семи джерел», протягом всього року уквітчана яскравими кольорами.
  • Яліссос та Іксія – не лише осередок віндсерфінгу, а й популярні елітні курорти з фешенебельними готелями. Пляжі тут переважно піщано-галькові, а вода – кришталево чиста та синя.
  • Молодий, проте цікавий курорт, створений для тихого сімейного дозвілля – Колімбія. Готельна база тут надзвичайно різноманітна, а більшість готелів знаходяться в евкаліптовому гаю.
  • Найкращі піщані пляжі знаходяться на курорті Фаліракі. Окрім цього, регіон багатий на магазини та нічні розваги.
  • Ще один осередок тихого і спокійного відпочинку – Лахани та Плімірі. Відокремлені готелі, оточені піщаними пляжами, пропонують найкращий європейський сервіс. Славетний «поцілунок двох морів» знаходиться зовсім близько.

Запитання та відповіді про Родос

Чим відрізняється місцевий клімат?

На Родосі панує комфортний середземноморський клімат з усіма його перевагами та величезною кількістю сонячних днів в році. Їх тут близько 300 на рік. Саме тому відпочивати тут надзвичайно приємно та затишно у будь-який час. Це позначилося і на місцевій флорі, яка вражає розмаїттям. Тут поєднуються хвойні, кипарисові, платанові та цитрусові ліси, що приносять тінь та омріяну прохолоду навіть у найспекотніші дні.

Як розважитися на Родосі?

Західне узбережжя Родосу омивається Егейським морем, яке прибиває хвилі до берега. Саме тому Родос – центр віндсерфінгу, куди щороку прямують прихильники екстремальних активних розваг з усього світу. Любителі екстриму одразу прямують на північно-західні Яліссос та Іксію. А от для затишного пляжного відпочинку краще обрати східне узбережжя. Воно захищене горами і омивається Середземним морем.

Що ще варто знати туристам про Родос?

У Фалікарі розташований аквапарк Waterpark, а ввечері можна відвідати невеликий лунапарк. Каліфея – курорт із цілющими мінеральними джерелами та хвойними лісами для спа, релаксу і оздоровлення.

Як замовити путівку на Родос зі Львова?

Щоб замовити тур на Родос зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором, спланувати програму, обрати путівку згідно побажань та бюджету, тощо. Ми візьмемо на себе всі організаційні турботи!

open_bottom_text_article