м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Пелопоннес

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на мальовничих пляжах Пелопоннеса

Пелопоннес – найпівденніша область материкової Греції. Вона менш популярна, ніж Халкідікі, але не менш цікава. Тут чисте море та мальовнича природа. Місцева особливість – відсутність курортних комплексів у класичному розумінні. Тут переважають розрізнені готелі, які, тим не менш, не поступаються розмаїттям пропозицій та інфраструктурою.

Пам’ятки півострова Пелопоннес – це Спарта, Коринф та Олімпія з усім їх історично-культурним розмаїттям. Це Мікенські гробниці, Паламідіс, форт Бурдзі, Левові ворота в Мікенах, монастир Панайяс Елоніс, Собор Святого Андрія, фортеця Містрас, церква Святої Софії, народження Олімпійського вогню. Туристів дивує монастир Богородиці, споруджений на скелі руками ченців і розташований по дорозі від містечка Гіфіо в Леоніда. Храм Посейдона на мисі Суніон знаходиться там, де зливаються два моря: Егейське і Іонічне.

Тури на Пелопоннес зі Львова: ціни та особливості

Адміністративно Пелопоннес розділений на 7 префектур, кожна з яких по-своєму приваблива для туристів.

  • Найбільший курорт – Лутракі, розташований в префектурі Корінфія на північному сході півострова. Серед його переваг – спокійне чисте море, піщані пляжі під Блакитними прапорами, близькість до столиці і цілющі мінеральні джерела, схожі за хімічним складом з водами Віші.
  • Ахея привертає увагу ланцюжком недорогих готелів уздовж північного узбережжя Пелопоннесу і піщаним пляжем з пологим в містечку Лакопетра поруч з аеропортом Араксос.
  • Елія та Мессінія, виділяються великою кількістю античних пам’яток, мальовничою природою, гарними озерами і найбільш протяжними на півострові пляжами.
  • Курортне містечко Кілліні з тавернами, барами та дискотеками на березі дуже популярне серед молоді.
  • Ще один курорт на західному узбережжі – Кардама. Своїми скелястими малолюдними пляжами він приваблює любителів усамітненого відпочинку.
  • Найпівденніша префектура – Лаконія, що за часів Гомера іменувалася Спартою. Узбережжя тут здається дикими, і саме цим приваблює погляд.
  • Головний курорт сусідньої Аркадії – старовинне рибальське містечко Леонідіон із фантастичними стравами зі свіжовиловленої риби. В Аркадії розташована найвища точка Пелопоннесу – гора Агіос-Іліас.
  • Популярний курорт Арголіди – колоритне містечко, яке охороняють одразу три старовинні фортеці із тавернами та барами.

Запитання та відповіді про Пелопоннес

Чим відрізняється місцевий клімат?

Клімат на півострові середземноморський, з посушливим літом і дощовою теплою зимою на узбережжі. Весна бурхлива, наповнена запахами лугових квітів. Засмагати на пляжах можна з квітня, приймати морські ванни – з середини травня. Купатися в морі комфортно до кінця жовтня. Високий сезон – липень-серпень. Осінь тиха і спокійна, з великою кількістю фруктів і незвичайною палітрою гірських лісів. Листопадове сонце ще дарує тепло, але купатися доведеться тільки в басейні. З грудня по березень гори Пелопоннесу огортає сніговий покрив, що привертає любителів гірських лиж і сноуборду.

Як розважитися на Пелопоннесі?

Гірськолижні курорти Пелопоннесу не настільки популярні, як альпійські, проте з грудня до початку квітня на місцевих схилах можна побачити лижників і сноубордистів з усього світу. Головні переваги зимових курортів півострова – помірні ціни, хороша інфраструктура, близькість до Афін, різноманітні траси – від зелених до чорних.

Що ще варто знати туристам про Пелопоннес?

Пляжі на Пелопоннесі піщані або піщані з невеликими вкрапленнями дрібної гальки. Сім’ям з дітьми слід звернути увагу на північне узбережжя областей Ахея і Корінфія. На південному узбережжі знаходяться пустельні мальовничі пляжі.

Як замовити путівку на Пелопоннес зі Львова?

Щоб замовити тур у Пелопоннес зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором, спланувати програму, обрати путівку згідно побажань та бюджету, тощо. Не доведеться витрачати дорогоцінний час на організаційні клопоти!

open_bottom_text_article