м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Батумі

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Душевний відпочинок в Батумі

Батумі – столиця Аджарії, втілення всієї Грузії та головний чорноморський курорт країни. Інтернаціональне сонячне місто поєднує у собі все найкраще: широкі пляжі, якісний готельний сервіс, численні вечірки та насичену екскурсійну програму. Особливо вражають природні пам’ятки.

Батумі – порівняно невелике місто. Воно простягнулося лише на 20 км вздовж узбережжя. Найцікавіші туристичні вулиці зосереджені в центрі. Вони тягнуться від Батумської бухти до річки Чорохи.

Тури в Батумі зі Львова: ціни та особливості

Сумувати під час відпочинку у Батумі точно не доведеться.

  • У Старому місті збереглися мощені вулички та споруди 19 сторіччя, з якими гармонійно сусідять новобудови.
  • Поблизу розпочинається Батумський бульвар – туристичне серце міста. Це 1,5 км вздовж пляжу, де зосередилися найцікавіші кафе та крамнички. Прогулюючись бульваром, можна помилуватися морем, співочими фонтанами, навіть погодувати пав та ручних пеліканів.
  • Площа Європи відома цікавим пам’ятником Медеї. Окрім того, це саме вона славиться співочими фонтанами.
  • Мечеть Орта Джаме споруджена у 19 сторіччі. Вона найстарша та єдина у своєму роді. Прикрашає будівлю оригінальна арабська каліграфія.
  • Проте Батумі – місто багатьох культур та традицій. Тут багато православних, католицьких та вірменських церков. Найвідоміші – Кафедральний храм Різдва Пресвятої Богородиці, вірменська церква Сурб Пркч та церква св.Миколая.
  • У 12 км від Батумі збереглися руїни фортеці Гоніо, що колись належала Римській імперії та Візантії. Вважається, що саме тут знаходиться могила апостола Матфея. Прихильники старовини зможуть оцінити майже кілометр кріпосних стін та 18 башт.

Запитання та відповіді про Батумі

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Клімат Батумі наближений до субтропічного: вологий та теплий. Тут практично не буває снігу, а взимку панують зливи. Осінь теж доволі дощова. А от весна – суха і прохолодна, ідеальна для екскурсій. Курортний сезон розпочинається у квітні і триває до жовтня. Море прогрівається до кінця травня. А от всередині літа буває занадто спекотно.

  • Як розважитися в Батумі?

На пляжах Батумі є все необхідне для дайвінг та водного спорту. Район вулиці Шеріф Хімшіашвілі відомий французькими фонтанами та аквапарком. Головна торгівельна вулиця – вулиця Горького. Можна відвідати й один із музеїв. Найцікавіші – Аджарський художній, музей Нобеля та музей Сталіна. Для прихильників вечірок – вони тут проводяться щороку у сезон.

  • Що ще варто знати туристам про Батумі?

Грузія – одна величезна природна пам’ятка, і Батумі – не виключення. Варто побачити озеро Нурігель, Парк 6-го травня із величезним старим деревом, посадженим ще Олександром ІІІ. Також відвідайте Батумський ботанічний сад. Ардаганське озеро відділяє від моря лише тонка смужка пляжу. Та й самі пляжі, переважно галькові – комфортні та добре облаштовані. Єдиний піщаний пляж в околицях – Урекі. А пляж Кваріаті вабить дайвінг-центром та багатим підводним світом із затонулими кораблями.

  • Як замовити путівку в Батумі зі Львова?

А щоб замовити цікавий та насичений тур в Батумі зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Більше не доведеться витрачати час на планування та вирішення організаційних проблем!

open_bottom_text_article