м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Задар

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Тури в Задар зі Львова. Хорватія чекає!

Задар поєднує у собі сліди найрізноманітніших культур. Місто – водночас центр однойменного півострова. Він нагадує складну мозаїку. Тут і давньоримський форум, і будинки 19-го століття, і римські собори поблизу із церквами.

Задар розташований на витягнутому вузькому півострові на узбережжі Адріатичного моря. Тут є навіть свій міжнародний аеропорт, а автобуси з автостанціями курсують до більшості великих міст та курортів.

Тури в Задар літаком зі Львова: ціни та особливості

Відпочинок в Задарі завжди буде насиченим та різноманітним.

 • В першу чергу Задар – приголомшлива природа. Поблизу є одразу кілька національних парків: Корнати, Північний Велебит, Пакленіци. Тут приємно гуляти та відпочивати.
 • У місті постійно змінювалися нації та культури. Його часто руйнували та відбудовували. І щоразу він набував нових рис, завдяки чому зараз тут – розмаїття культур та архітектурних стилів.
 • Площа в історичному центрі міста прикрашена архітектурним ансамблем в стилі ренесансу.
 • З міської вежі відкривається розкішна панорама. Тут облаштований зручний та безпечний оглядовий майданчик.
 • У місті збереглися фрагменти старовинного форуму, де колись буда побудована церква Святої Трійці з мальовничою дзвіницею.
 • Одна із найвидатніших пам’яток у Задарі – церква Діви Марії. Вона належить бенедиктинському монастирю та побудована в романському стилі. Зараз тут розташований Музей культового мистецтва. У монастирі – Музей церковного мистецтва.
 • Звучання органу в Задарі високо цінують майстри, музиканти та знавці з усього світу.
 • Варто відвідати й місцеві церкви: церкви Святого Петра, Святого Миховила, Святого Симуна, Святого Крсевана, собор Святої Анастасії, францисканський монастир.

Запитання та відповіді про відпочинок в Задарі

 • Чим відрізняється місцевий клімат?

Клімат Задару типовий для Хорватії. Туристичний сезон починається у квітні-травні та триває до жовтня. Найтепліші місяці – червень та серпень. Влітку доволі спекотно та сухо, взимку – тепло та волого. Даламатське узбережжя – один із найбільш сонячних районів Європи.

 • Як розважитися в Задарі?

Задар – один із найгарніших хорватських курортів та міст Адріатичного узбережжя. Берегова лінія порізана численними бухтами. Повсюди ростуть зелені сосни, що іноді доходять майже до води. Чисте море, охайні пляжі, комфортний спуск для води приваблюють сім’ї з дітьми. Не доведеться сумувати й прихильникам дайвінгу та підводної охоти. Поблизу – численні острови. На паромі можна поступово об’їхати весь архіпелаг. Спелеологів вразять численні карстові печери. Деякі з них облаштовані для новачків, а деякі – значно більш екстремальні, для досвідчених спортсменів.

 • Що ще варто знати туристам?

Варто також побачити перший хорватський університет, Морський та Етнологічний музей у старовинній охоронній вежі, Національний музей та Археологічний музей Задара.

 • Як замовити путівку в Задар зі Львова?

Щоб замовити тур в Задар зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Вам не доведеться самостійно перейматися організаційними клопотами, адже наші фахівці візьмуть всі турботи на себе! Ми допоможемо обрати ідеальну путівку під будь-який смак та бюджет!

open_bottom_text_article