м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Індія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Індії, країні дивовижної культури

Індія – країна загадок та містичних таємниць, що століттями ваблять своєю дивовижною культурою та звичаями. Саме тому відпочинок в Індії ніколи не втрачає популярності. З кожним роком кількість бажаючих на власні очі побачити місцевий колорит лише зростає.

Індія омивається Бенгальською затокою та Аравійським морем. Муніципальні та загальнодоступні пляжі поширені вздовж усього узбережжя. На південному заході вони переважно піщані, на сході – скелясті.

Найбільш популярний індійський курорт – Гоа. У туристичному центрі є все необхідне для комфортного та насиченого відпочинку. Тут – найчистіші узбережжя та сучасна інфраструктура. Північ Індії пропонує активні розваги та бурхливе і барвисте нічне життя.

Також обов’язково варто відвідати так званий золотий трикутник. До нього входить Делі із місцевим Національним музеєм, казкове рожеве місто Джайпур та Агра, батьківщина видатного Тадж-Махалу.

Боллівуд – батьківщина колоритного місцевого кінематографу. Стародавній комплекс Хампі зачарує прихильників старовини. Унікальний палац Удджайн з обсерваторією поєднує розкіш та пізнання. Величезний водоспад Дудхсагар зачарує своєю могутністю. Наче пелюстки квітки лотосу розходяться вулички від храму Мінакші.

Що необхідно знати перед бронюванням туру в Індію?

Індія відрізняється зручним географічним розташуванням та вигідними цінами. Тут одні із найсприятливіших природних умов для здорового відпочинку. В різних регіонах – свої особливості. На території країни зустрічаються як вологі тропічні, так і високогірні зони. До того ж, гори захищають місцину від холодних вітрів.

Відпочинок в Індії – це не лише релакс та пляжі:

 • Повсюди досконало збережена давня велич та надбання предків;
 • Індійські духовні практики унікальні за свою суттю та змістом;
 • Саме духовність займає суттєву частину життя населення та вабить численних гостей у пошуках свого шляху;
 • По всій країні зустрічаються ашрами та інші місця сили;
 • Саме з Індії бере свій початок йога та аюрведичні практики;
 • Індія – найкраще місце для пошуку внутрішньої гармонії, переосмислення власних цінностей, пошуку рівноваги;
 • Тут все наче створено для самопізнання та самовдосконалення;
 • Унікальні природні чинники у поєднанні з місцевим способом життя роблять відпочинок в Індії ще й оздоровчим;
 • В місцевій екзотичній природі збереглися унікальні та рідкісні види, які не можливо зустріти більше ніде;
 • Тут постійно проводяться фестивалі та масштабні святкування із квітами, вогнями, музикою та танцями;
 • Багата Індія і на всі види активного та екстремального дозвілля.

Авіа тури в Індію зі Львова: ціни та особливості

А щоб обрати ідеальний тур до Індії зі Львову по вигідним цінам, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Ми допоможемо обрати найкращий варіант серед усіх можливих, ураховуючи побажання та потреби кожного.

Індія – це неповторна культурна перлина. Окрім численних пам’яток, тут фантастичні національні заповідники, безкінечні храми та святині, всесвітньо відомі чайні плантації, чудернацькі спеції та особлива кухня, яка з кожним роком стає все популярнішою навіть далеко за межами країни.

Аутентична самобутність Індії сповна збережена у звичках та святах, у побуті, костюмах, танцях та музиці. Мало які країни у такому ж обсязі змогли зберегти свою історичну спадщину. Численні обряди мають релігійне підґрунтя. Навіть прості повсякденні звички зазвичай вражають глибиною змісту.

open_bottom_text_article