м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Супер-цікавий відпочинок в Барселоні

Барселона – жваве, яскраве та насичене подіями місто. Вона надзвичайно привітна до туристів та радо приймає гостей з усього світу. Саме навколо туризму побудована майже вся міська інфраструктура. Тож не виникає ніяких проблем та дискомфорту: все просто та зрозуміло.

Проте відпочинок у Барселоні – не єдине, чим вона славиться. Це ще й величезний діловий центр, місто моди та розкішних брендів. Затишні старовинні вулички сусідять із галасливими майданами та надсучасними кварталами. Незважаючи на архітектурне багатство, Барселона не стала занадто помпезною.

Тури в Барселону зі Львова: ціни та особливості

Культурну програму під час відпустки до Барселони варто спланувати заздалегідь, щоб нічого не пропустити:

 • Площа Каталонії – серце міста в прямому та переносному сенсі. Від неї аж до узбережжя тягнеться вулиця Ла Рамбла, головна пішохідна вулиця міста. Саме тут можна сповна зануритися в атмосферу.
 • Біля площі зверніть увагу на палац Марсет, верф Драссанес родом із Середньовіччя, Національний музей та Виставковий центр, пам’ятник Колумбу.
 • На бульварі постійно збираються вуличні музиканти та танцівники. Він розділяє Раваль та славнозвісний Готичний квартал.
 • Поблизу ховається найстарший у Барселоні бар. Розташований він на вулиці Сант Пау. Колись тут відпочивали Пабло Пікассо та Сальвадор Далі.
 • Собор Саграда Фамілія – одна із найвидатніших пам’яток міста та найвідоміше творіння Гауді.
 • На вузьких вуличках Гарсії постійно збираються митці.
 • Парк Гуеля на півночі відомий казковими пряниковими будиночками. Не менш цікаві й мозаїчні ящірки.
 • А на Пасеедж де Грас розташувалися будинки Міла та Бальо.

Запитання та відповіді про Барселону

 • Чим відрізняється місцевий клімат?

Барселона – тепле та сонячне місто. Купальний сезон офіційно розпочинається у травні-червні. Триває він аж до кінця вересня. Туристичний пік – у липні та серпні. В цей же час тут найспекотніше. Одна із приємних особливостей всієї Іспанії в тому, що відпочивати тут можна протягом всього року.

 • Як розважитися в Барселоні?

Барселона багата на всі види типових туристичних розваг, тож нудьгувати не доведеться. Окремий світ – це футбол, який практично змінив місцевим жителям релігію. Напис «Більше, ніж клуб» прикрашає трибуни стадіону Камп Ноу. У музеї футбольного клубу зберігаються всі нагороди, особисті речі та знімки. А найкращі моменти матчів транслюються на величезний екран.

 • Що ще варто знати туристам?

Відпочиваючи у Барселоні, обов’язково варто скуштувати морепродукти у їх найцікавіших поєднаннях. Також тут полюбляють класичні закуски тапас, м’ясо на вугіллі, ковбаски чорізо. А запивати їх можна традиційним напоєм орчата. Ресторани у місті – на будь-який смак. Лише мішленівських закладів тут кілька десятків. Окрім того, у Барселоні вигідний шопінг. Лише один центр El Corte Ingles розкинувся на кілька будівель. А продуктовий ринок Бокерія із хамоном, вином, оливковою олією та численними делікатесами відомий на увесь світ.

 • Як замовити путівку в Басреслону зі Львова?

Звертайтеся до нас, щоб замовити цікавий та насичений тур в Барселону зі Львова! Туристична агенція Хіт Тревел візьме на себе всі організаційні турботи!

open_bottom_text_article