Ізраїль

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Ізраїлі, на святій землі

Ізраїль – не лише заманливий туристичний центр, а й справжня багатонаціональна та мультикультурна перлина, всесвітня святиня, до якої з часом сходяться навіть протилежно різні шляхи. Незважаючи на невеликі розміри, різні регіони країни докорінно відрізняються:

 • Стародавній священний Єрусалим має, в першу чергу, грандіозне релігійне, історичне та культурне значення. Це найдревніше місто Ближнього Сходу. У ньому мирно сусідствують всі основні світові релігії. Саме тут і головні святині – храм Гроба Господня та стіна Плачу. Паломники і туристи з однаковим інтересом та запалом щороку подорожують до Єрусалиму зі Львову.
 • Хайфа – європейська частина Ізраїлю, менш релігійна та скоріш більш ділова. Розташоване місто на схилах біблійської гори Кармель.
 • Тель-Авів – це молодіжна барвиста та розважальна столиця, місто, що ніколи не спить. Тут – численні пляжі, розвинений туристичний сервіс, комфортний та безпечний відпочинок, сучасні клуби та заклади, історичні і мистецькі музеї. Тель-Авів – універсальне місто, де кожен зможе знайти розваги до душі.
 • Назарет – ще одне священне місто, що славиться церквами і соборами, легендарними римськими чашами для перетворення води на вино та мальовничим національним парком.

Туристи приїжджають до Ізраїлю за лікуванням на Мертвого моря та у численних оздоровчих центрах, за дайвінгом та підводними дослідженням у Червоному морі, за активним нічним життям чи тихим сімейним відпочинком.

Що необхідно знати перед бронюванням туру в Ізраїль?

Відпочинок в Ізраїлі – це не лише цікаве, а й корисне дозвілля.

 • Неоднорідний місцевий клімат змінюється від помірного до тропічного, але сонячні сухі дні переважають протягом всього року.
 • Протягом року триває і купальний сезон. Влітку краще обирати курорти на узбережжі Середземного моря та Галілейське озеро, взимку – Червоне та Мертве моря.
 • Сезон злив припадає на листопад-травень, але проходить достатньо тихо та лише в окремих центральних та північних регіонах.
 • Води Мертвого моря насичені унікальними цілющими мікроелементами для оздоровлення та лікування.
 • Місцеві клініки поєднують унікальні природні дари із найсучаснішими інноваційними здобутками.
 • Ізраїльська медицина та косметологія визнані одними з найкращих у світі.
 • Вигідний ізраїльський шопінг славиться розмаїттям вибору, доступними цінами та системою tax free для відшкодування частини витрат.

Авіа тури в Ізраїль зі Львова: ціни та особливості

Замовити тур в Ізраїль зі Львова за вигідними цінами можна у нашій туристичній агенції Хіт Тревел. Ми пропонуємо різноманітні програми під будь-який час, бюджет та побажання, перевірені маршрути та розташування, вирішення всіх організаційних проблем.

Ізраїль водночас омивається Червоним, Мертвим та Середземним морями, що накладало свій відбиток. Серед популярних пляжних курортів, окрім Тель-Авіву – спокійна, розмірена та респектабельна Герцлія, бюджетна сімейна Нетанія з піщаними узбережжями, скелястий Ейлат для дайверів, тощо. Готелі краще обирати не за рейтингами та зірками, а за переліком послуг і пропозицій.

Відпочинок в Ізраїлі популярний, незалежно від пори року. Тут шукають національні та культурні здобутки, історичну спадщину, оздоровлення та лікування, насичене нічне життя, релігійні пам’ятки та численні водні розваги і комфортабельні курорти. Відпочинок в Ізраїлі – це насичені екскурсії, активне та екстремальне дозвілля та духовні паломницькі тури місцевими святинями.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.