м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Кіпр

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Острівний відпочинок на Кіпрі

Роками саме Кіпр називають курортом всіх чотирьох сезонів. Кількість сонячних днів протягом усього року – надзвичайна. Навесні та влітку тут можна чудово відпочити на пляжі, а взимку та восени – насолодитися відсутністю турбот, гірськими видами, численними активними та навіть екстремальними розвагами, та просто цілющим повітрям.

Милуватися кіпрською природою можна цілими днями. Південна частина регіону гармонійно поєднує у собі аутентичний місцевий колорит із європейським сервісом та культурою. Саме тут розташовані найвідоміші курорти: Пафос, Ларнака, Айя-Напа, Протарас, Лімассол.

Північ – більш екзотична для туристів зі Львову. Тут відкривається нова та маловідома мусульманська країна, що зберегла свої історичні традиції та звичаї. Місцеві курорти специфічніші та дешевші. Серед них – Кіренія та Фамагуста.

Що необхідно знати перед бронювання туру на Кіпр?

Піком туристичного сезону на Кіпрі вважається період з квітня по листопад, хоча завдяки сприятливим умовам відпочивати тут можна протягом всього року. Навіть найспекотніші дні легше сприймати через легкі теплі вітри. На січень-лютий припадають дощі.

Місцеві готелі відрізняються рівнем та ціною. Орієнтуючись на свої план, можна оселитися поблизу моря, присвятити час милуванню природою, вивчити численні культурні та історичні пам’ятки або провести приємний і корисний час на місцевих оздоровчих курортах та у центрах краси.

На Кіпрі – розвинена інфраструктура для прихильників водного спорту. Також тут можна відправитися у справжнє сафарі, зіграти в теніс чи гольф, проїхатися верхи мальовничими пейзажами.

Кіпрська екскурсійна програма охоплює численні мечеті та царські гробниці, фантастичний мис Греко, всесвітньо відомий православний монастир Кіккос та не менш славнозвісну мечеть Хала Султан Теке, замок Кіренії, давнє поселення Хірокітія неподалік від Ларнаки, тощо.

Авіа тури на Кіпр зі Львова: ціни та особливості

Туристична агенція Хіт Тревел пропонує тури на Кіпр зі Львова по вигідним цінам, на різні терміни та з урахуванням побажань кожного мандрівника. Відпочинок у казковому місці – це безліч нових можливостей та перспектив:

  • Саме пляжі Кіпру з чистим узбережжям привітного Середземного моря вважаються одними з найкращих у світі. Численні з них відмічені як чисті та безпечні блакитним прапором.
  • Весь регіон фактично є суцільним музеєм під відкритим небом. Історія пам’яток іноді йде на тисячоліття. Старовинні античні знахідки не залишать байдужих серед прихильників культурної спадщини.
  • М’який клімат, якісний сервіс, розвинена інфраструктура та спеціальні атракціони та програми з аніматорами роблять Кіпр бездоганним для відпочинку з малими дітьми.
  • Популярна і кіпрська кухня, що поєднує у собі всі найкращі традиції та особливості кухонь середземноморських країни. Також обов’язково варто спробувати місцеві вина.
  • Населення Кіпру завжди прихильно ставиться до туристів, адже саме туристична інфраструктура тут розвинена найкраще. Навіть двозіркові готелі приємно здивують рівнем сервісу.

Тури на Кіпр підійдуть кожному: друзям, романтичним парам, сім’ям, батькам з дітьми та просто тим, хто втомився і хоче нарешті відпочити від буденних турбот.

open_bottom_text_article