м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Хайнань

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на острові Хайнань, новий крутий напрямок

Острів Хайнань – найвідоміший курорт Китаю. Його недаремно прозвали Східними Гавайями. Колись це було місце, куди висилали знать та багатіїв. А зараз сюди мандрують з усього світу за оздоровленням та релаксом на узбережжі Південно-Китайського моря.

Острів Хайнань вражає не лише розвагами та центрами відпочинку. Він багатий на неповторний національний колорит. Головні народності тут – лі та мяо, які влаштовують для туристів шалені церемонії та дозволяють доторкнутися до власної неповторної культури.

Авіа-тури на Хайнань з України: ціни та особливості

Сумувати під час відпочинку на острові Хайнань точно не доведеться. Тут і величезна культурна спадщина, і гарячі цілющі джерела, і безліч маловідомих екзотичних фруктів.

  • Столиця острова – місто Хайкоу. Тут цікавий історичний центр та пам’ятки династії Мін, яка правила Китаєм понад 300 років. Серед них гробниця Хай Жуя, храм Вугун.
  • За мальовничими пляжами варто одразу їхати у Санью. В бухті розкинулося однойменне місто, від якого тягнуться смуги пляжів та готелів. Також тут створено всі умови для прихильників дайвінгу, серфінгу, параглайдингу та інших спортивних і екстремальних розваг.
  • Поблизу знаходиться захоплюючий етнічний парки Бетель-Нат, повністю присвячений побуту та традиціям малих корінних народів лі та мяу.
  • Неподалік від Хайкоу на кратері сплячого вулкану Ма Ань знаходиться незвичайний оглядовий майданчик. Дістатися його можна сходами із застиглої магми між реліктовими тропічними рослинами.
  • Елітний район Ялунвань відомий фешенебельними готелями і найбільшими дайвінг-центрами. Море тут більш спокійне та прохолодне. А от серед серфінгістів популярна курортна зона Дадунхай.
  • Щоб доторкнутися до традицій і культури буддизму, неодмінно відвідайте храм Наншань. На штучному острові неподалік стоїть найвища в світі статуя богині Гуаньінь. А з оглядового майданчика відкривається дивовижний краєвид на гігантську статую Будди.

Запитання та відповіді про острів Хайнань

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Хайнань – єдиний острів Китаю, де панує тропічний клімат. Ясна сонячна погода тут триває понад 300 днів у році. Середньорічна температура утримується коло позначки у 25 градусів. Найпрохолодніші місяці – грудень-лютий, а ідеальний час для відпочинку – із березня до листопада. Враховуйте, що влітку тут дуже спекотно та часто йдуть дощі.

  • Як розважитися на острові Хайнань?

Острів Хайнань надзвичайно багатий на природні пам’ятки. Тут і острів Мавп, дістатися якого можна на фунікулері, і найдавніша пам’ятка регіону – Небесні гроти, засновані понад тясячу рокіа тому. Ще одна цікавинка – місцева кухня. Деякі страви можна скуштувати лише на острові. Окрім екзотичних рецептів це й більш прості та звичні страви. Наприклад, чотирикутна квасоля, яку вирощують лише на Хайнані.

  • Що ще варто знати туристам?

На острівних цілющих джерелах за традиційними китайськими методами лікують численні захворювання легень, шкіри, шлунково-кишкового тракту, ревматизм, остеохондроз, тощо. Хірургічне втручання в Китаї замінили на цілющі трави та рецепти, яким вже понад тисячу років.

  • Як замовити путівку на Хайнань зі Львова?

Якщо ви шукаєте цікавий та насичений авіа-тур на Хайнань з України, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Ми візьмемо на себе всі організаційні турботи, тож вам не доведеться самостійно вирішувати численні проблеми із плануванням, проживанням та перельотами!

open_bottom_text_article