Латвія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Латвії. Балтійське узбережжя чекає!

Латвія – унікальне та неповторне серце Прибалтики. Вона поєднує у собі всі найкращі регіональні особливості, сповна передає дух краю, вражає простою, затишком та приємною атмосферою. Країна парадоксів поєднує в собі добре відомі пострадянські особливості та сучасний європейський менталітет із розміреним балтійським ритмом життя.

Латвії є чим вражати:

  • Рига – одне із наймальовничіших прибалтійських міст, столиця та повноцінний європейський туристичний центр. Старе місто зберегло середньовічну атмосферу.
  • Юрмала – найвідоміший пляжний курорт, що славиться численними фестивалями та культурними подіями.
  • Даугавпілс – місто, що поступається лише Ризі. Друге за значенням та розміром, воно роками розташовувалося на місці перетину найважливіших торгівельних шляхів. Еклектика та розмаїття місцевих пам’яток неодмінно вразять прихильників історії. Центр – у стилі латгальського бароко, з розкішними екстер’єрами та червоними цегляними фасадами.
  • Вентспілс – доглянуте, затишне та зелене портове місто, що активно розвивається як важливий інфраструктурний центри.
  • Сігулда – молоде місто, яке славиться фантастичними краєвидами, загадковими печерами та місцевими замками.
  • Лієпая – приморський регіон, відомий справжніми розсипами бурштину та унікальними бурштиновими виробами місцевих майстрів.

Що необхідно знати перед бронюванням туру до Латвії?

Найулюбленішим туристичним містом все ж залишається Рига. Видатна пам’ятка – Домський собор, відомий унікальним еклектичним екстер’єром. Не менш примітна пам’ятка ховається і у середині – фантастичний 25-метровий орган. Історичний центр – досконала презентація югендстилю, у якому змішуються різноконфесійні храми, дорогі та надмірно декоровані будинки, навіть власна статуя Свободи.

Загалом, міська архітектура Латвії доволі елегантна, а сучасна забудова поєднується із скромними аутентичними поселеннями. Латвійці – тактовні, неконфліктні та гостинні. Вони ретельно бережуть власні традиції та радісно діляться ними із гостями.

Латвія – наочна ілюстрація того, як часто найцікавіші та найприємніші місця знаходяться зовсім поблизу, під самим носом. З кожним роком країна стрімко розвивається. У містах ростуть ділові та торгівельні центри, туристична інфраструктура пропонує все більше розваг, якість готелів стрімко зростає. Поруч з усім цим височіють старовинні замки, розкинуті мальовничі ліси та озера, зберігають свій колорит вузькі старі вулички.

Тури в Латвію зі Львова: ціни та особливості

Територіально Латвія оточена Литвою, Естонією, Білоруссю та Росію. Колись один із найпопулярніших радянських курортів, вона поступово виходить на більш якісний європейський рівень.

Літо тут сонячне, приємне, тепле, але не занадто спекотне. Клімат переходить від морського до континентального. Осінь переважно дощова та вітряна, багата на грози та прохолодні вечори. Зима хоча сніжна, проте непостійна. Весна – надзвичайно квітуча та мальовнича. Саме у травні, коли вона повністю вступає у свої права, розпочинається основний туристичний сезон, що триває у Латвії аж до кінця осені.

Щоб не витрачати сили на організацію довгоочікуваної відпустки, замовляйте тури в Латвію зі Львова у наших консультантів. Туристична агенція Хіт Тревел пропонує різноманітні маршрути, насичені програми та лише перевірених перевізників і готелі за доступними цінами.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.