Литва

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Автобусні тури в Литву

Литва – скромна, чарівна, комфортна країна на Балтійському узбережжі. Безмежний оздоровчий потенціал тут поєднується із мальовничою природою, цікавими пам’ятками та привабливими цінами для насиченого, проте бюджетного відпочинку.

Столиця та серце – Вільнюс. У його центрі – монументальний Кафедральний собор, що нагадує справжні давньогрецькі святилища. Архітектурний символ Литви – вежа Гедиміна, розташована на місцевій Замковій горі. Відомий Вільнюс і численними барочними і готичними храмами: костьоли Св. Духа, Св. Петра і Павла, Св. Анни.

Друге за значенням та розміром місто – Каунас. Збудоване на місці злиття річок Неріс та Нямунас, воно швидко стало одним із найбільш еклектичних та чудернацьких. Серед відомих пам’яток – барочна міська ратуша та церква єзуїтів, монастир камальдолійців, ренесансний палац Масальських, готичний Будинок Пяркунаса та Каунаський замок.

Для прихильників недоторканої природи – п’ять національних парків державного значення та кілька десятків регіональних.

Що необхідно знати перед бронюванням туру в Литву?

Хоча Литва – невелика, доволі скромна балтійська країна, вона пропонує численне розмаїття можливостей для відпочинку:

  • Друскінінкай – найвідоміший курорт, колись доступний лише партійній еліті. Славиться мінеральними джерелами та цілющими грязями.
  • Тракай – стародавня столиця, де колись розташовувалася резиденція правителів Великого князівства Литовського. Унікальна пам’ятка – оборонна Тракайська фортеця. На території єдиного на всю Східну Європу острівного замку такого типу – Історичний музей.
  • Бірштонас – стародавній оздоровчий курорт із мальовничими краєвидами.
  • Кярнаве – ще одна давня столиця, що зараз входить до списку ЮНЕСКО. Повністю відображає непростий історичний шлях балтів від найдавнішої епохи і зберігає коріння Литовської держави.
  • Куршська коса – розділяє Балтійське море та однойменну затоку.
  • Паланга – сімейний курорт заміського типу.
  • Ужупіс – так званий місцевий Монмартр, мекка музикантів, поетів та художників.
  • Нерінге – регіон, що славиться одними із найвідоміших та найвищих у Європі дюнами.

Тури в Литву зі Львова: ціни та особливості

Відпочинок в Литві – ідеальний варіант для всіх, хто полюбляє м’який клімат без надмірної спеки, різких коливань та затяжних сезонів дощів. Саме Литву обирають для оздоровлення люди у віці. Тут також – комфортні та затишні умови для сімейного відпочинку з дітьми.

Славиться Литва приємним перехідним кліматом, від континентального до м’якого морського. Літо та зима проходять без екстремальної спеки чи морозів. Затяжні дощі тривають лише у міжсезоння, а загалом погодні умови – помірні та доволі стабільні.

Серед інших переваг – різноманітна готельна інфраструктура, що розвивається з кожним роком, низькі ціни, відсутність суттєвого мовного чи культурного бар’єру, проста та зрозуміла кухня, нетривала дорога.

З туристичною агенцією Хіт Тревел не обов’язково витрачати дорогоцінний час на організацію та планування. Наші консультанти допоможуть обрати тури в Литву зі Львова, враховуючи всі побажання та бюджет. У нас – різноманітні програми та маршрути, перевірені перевізники та комфортні місця розташування.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.