Мальдіви

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Організуємо відпочинок на Мальдівах

Більшість мешканців нашої планети об’єднує загальне бажання: провести приємну та сповнену релаксом відпустку на мальовничому узбережжі, подалі від шаленого міського темпу життя, галасу та постійних робочих проблем. Відпочинок на Мальдівах – ідеальний спосіб втілити все це у реальність.

  • Серед місцевих курортів легко відшукати тихі усамітнені, майже безлюдні, затишні сімейні чи галасливі активні куточки на будь-який смак;
  • Населення та інфраструктура різних островів принципово відрізняються, тож кожен зможе обрати варіант до душі;
  • Готелі – комплексні, з усіма зручностями та курортними зонами;
  • Один готельний комплекс може займати цілий острів;
  • Завдяки унікальному поєднанню природно-кліматичних чинників, Мальдіви вражають барвистою флорою та фауною;
  • Тут процвітають унікальні мангрові ліси, фантастичні квіти, хлібні дерева, величезні пальми, дивовижні повітряні фікуси;
  • Для прихильників дайвінгу та активного водного спорту Мальдіви – справжня мекка для новачків та професіоналів;
  • Місцевий підводний світ – це не лише різноманітні морські мешканці та коралові гроти, що утворюють неповторну екосистему, а й затонулі кораблі та легендарні скарби.

Що необхідно знати перед замовлення туру на Мальдівські острови?

Мальдіви – унікальний шматочок фантастичної казки посеред Індійського океану, майже на екваторі. Республіка складається із сотень островів, більшість із яких пропонує різноманітні туристичні розваги, активний водний спорт, «дикий» усамітнений відпочинок чи численні комфортабельні курорти.

Повсюди своє відображення знаходить неповторний екваторіальний колорит. Культурні традиції та звичаї збереглися у побути та повсякденному житті, у прикрасах та національному одязі, у сувенірах, у святкування, кухні, тощо.

Обов’язково варто відвідати Мале, невеличку столицю, яку можна оглянути протягом дня. Острів Парадайз відомий унікальним природним феноменом: тут перетинаються дві течії, які утворюють вир, що, всупереч усім законам фізики, не затягує на дно, а підіймає у гору.

Тури на Мальдіви бронюйте у м. Львів: ціни та особливості

Щороку кришталево чисті блакитні води привалюють тисячі туристів. Відпочивати тут приємно та комфортно у будь-який сезон. Пік сезону припадає не квітень-листопад, коли океан більш спокійний.

Для пляжного відпочинку на Мальдівах створені всі умови. Вода залишається теплою протягом року. Популярна тут рибалка, морські круїзи, екстремальні водні розваги, тощо.

Бездоганний сервіс готельних комплексів вражає відмінним європейським рівнем. Тут можна комфортно та безпечно відпочивати навіть із малими дітьми, якщо правильно обрати місце розташування.

Подорожувати між островами зручно за рахунок процвітання водного транспорту. Це – найпростіший, найшвидший, а іноді і єдиний можливий спосіб дістатися до найвіддаленіших куточків.

А щоб не займатися численними організаційними нюансами при плануванні довгоочікуваної відпустки, звертайтеся до туристичної агенції Хіт Тревел. У нас – тури на Мальдіви зі Львова на будь-який смак та за доступними цінами. Ми постійно розробляємо нові маршрути, а досвідчені консультанти допоможуть обрати серед них ідеальний.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.