м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Марокко

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Марокко, поблизу Сахари

Марокко – країна-спокуса, яка майстерно заворожує численних гостей арабською та африканською екзотикою.

Вона розташована в Північній Африці, але не входить в Африканський союз. І в іншому вона сповнена парадоксів. Прекрасне і дивовижне вабить з усіх сторін: на заході – буйство Атлантики, на півночі – ласкаві води Середземного моря, на півдні – космічні рельєфи Сахари. А в серці – колоритні міста, де змішалися гарячий темперамент Чорного континенту, тисячолітні східні традиції і сучасні технології Заходу.

За фасадом шикарного готелю напевно ховається старовинна мечеть, за звичним європейському погляду торговим центром – галасливий ринок, що зводить з розуму ароматами спецій, за модним спа-салоном з ексклюзивною таласотерапією – відокремлений пляж з ідилічними пейзажами. Мандрівникові залишається лише уважніше роздивлятися та бути готовим до нескінченних відкриттів.

Що необхідно знати перед бронюванням туру в Марокко?

Основні туристичні центри і пам’ятки Марокко:

 • Столиця – Рабат, місто парків, широких алей і архітектурних пам’яток, за якими можна прочитати всю історію держави. Тут знаходяться резиденція королівської сім’ї, біло-блакитна Медіна, старовинні мечеті і музеї, що дозволяють зануритися вглиб віків. В межах міста є й відмінний пляж на березі Атлантичного океану.
 • Фес – «африканські Афіни». Середньовічні квартали не перебудовують століттями, сімейні ремесла (головне з яких – шкіряне) передають від батька до сина. Тут два древніх центри: Фес-аль-Балі з нескінченними лабіринтами з 6000 вулиць і Фес-Дждід з розкішним Палацом еміра.
 • Марракеш – величезний туристичний атракціон. Сувеніри, вуличні акробати, заклиначі змій – всі вони зібралися на галасливих вулицях.
 • Священне місто Мулай-Ідріс – головна точка паломництва. Віруючі направляються сюди в дні свята муссема, вшанувати пам’ять правителя в мавзолеї.
 • Медіна з чудовим садами і парками входить в список ЮНЕСКО.
 • Мекнес – марокканський Версаль, камерний і затишний. Місцеві палаци, мінарети і мавзолеї сповнені благородної величі.
 • Агадір – найпопулярніший пляжний курорт із золотим узбережжям.
 • Уалідія – захована в мальовничій лагуні та знаменита смачними устрицями.
 • В Ес-Сувейрі завжди вітер і хвилі, що робить її ідеальним місцем для серфінгу.
 • У Танжері можна скупатися і в Середземному морі, і в океані.
 • Мазарґан славиться європейською архітектурою, яка збереглася з колоніальних часів.

Тури в Марокко обирайте у Львові: ціни та особливості

Через перепади рельєфу і близькість примхливої ​​Атлантики, клімат в Марокко значно різниться по всій території країни. На середземноморському узбережжі він м’який, субтропічний, з жарким літом і помірно холодною зимою. У горах прохолодно навіть у найспекотніші дні, а деякі вершини взимку навіть покриваються снігом. Дні – переважно сонячні, суцільна хмарність зустрічається рідко.

Атлантичне узбережжя Марокко – визнаний рай для серферів. Тут досить недороге проживання і розвинена інфраструктура, а хвилі нітрохи не гірші за дорогі екзотичні. А ось дайвінг практично не розвинений: поодинокі школи, де можна найняти тренера та взяти напрокат спорядження, є хіба що на великих курортах на кшталт Агадіра. Зате поширені центри таласотерапії і відомі марокканські лазні та хамами.

Марокканці привітно ставляться до туристів і поводяться ненав’язливо. Важливо пам’ятати, що нічого на вулицях не буває безкоштовним. Також діють основні правила перебування в мусульманських країнах.

Замовити тур в Марокко зі Львова можна, звернувшись до туристичної агенції Хіт Тревел. Ми пропонуємо різноманітні та насичені програми, співпрацюємо лише з перевіреними перевізниками та місцями розташування, і все це – за доступними цінами. А остаточно визначитися з вибором допоможуть досвідчені консультанти.

open_bottom_text_article