м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Німеччина

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Автобусні тури в Німеччину

Незмінно правильна Німеччина – це ситна кухня, відмінний сервіс в готелях і доглянуті міста. Влітку туристів чекають на Балтійському узбережжі і озерах Баварії, взимку – на гірськолижних курортах, протягом року – на оздоровленні в Баден-Бадені. Музеї Дрездена, Гамбурга і Мюнхена привітно відкривають свої двері для всіх поціновувачів.

Німеччина дуже різна, і кожен регіон має свої неповторні особливості. Але можна виділити і деякі загальні риси:

 • Акуратні готелі на будь-який смак і бюджет;
 • Величезна, дуже різноманітна екскурсійна програма, постійні виставки та фестивалі;
 • Безмежні можливості для культурного дозвілля;
 • Купа магазинів і торгових центрів для вигідного шопінгу;
 • Якісна освіта і навчальні програми;
 • Неповторна німецька кухня з картоплею, м’ясом, сосисками і соусами, а також славнозвісне пиво та вино.

Що необхідно знати перед бронюванням туру в Німеччину?

Подорож по Німеччині – така ж різноманітна, як і сама країна. Починати знайомство найпростіше з Берліна. При цьому не потрібно обмежуватися типовим туристичним маршрутом. Без кварталів колишнього Східного Берліна та інших «непарадних» місць враження будуть неповними.

 • Нижня Саксонія. У середньовічну епоху Гамбург був великим морським портом, так що з тих пір там збереглася безліч замків і фортець. Сьогодні це друге за величиною місто в Німеччині та культурний центр. Лише театрів тут понад 40.
 • «Пивна земля» Баварі. Тут щорічно проводиться знаменитий Октоберфест. У Мюнхені також замок Нойшванштайн і альпійські схили. Мюнхен – ще й столиця німецького футболу.
 • Баден-Вюртемберг. Освітній центр країни з 10 університетами, куди щорічно з’їжджаються тисячі студентів з усього світу. Тут же знаходиться знамените Боденське озеро. Штутгарт вважається німецькою столицею високих технологій.
 • Північна Вестфалія. Індустріальний регіон з промисловими підприємствами. Дюссельдорф – один з найбільших економічних центрів. Крім того, тут багато історичних пам’яток, галерей і музеїв.
 • Саксонія. Дрезден колись був королівською резиденцією. Барокова архітектура «німецької Флоренції» збереглася до сих пір.

Тури в Німеччину зі Львова: ціни та особливості

Клімат в країні помірний, на півночі морський, на решті території – перехідний від морського до континентального. Погода часто мінлива, посеред літа можуть бути раптові похолодання, а в січні – майже весняні відлиги.

У Німеччині великий вибір всіляких варіантів розміщення туристів. Це готелі, апартаменти, хостели і кемпінги, а також приватні квартири і будинки, які здають в оренду мандрівникам місцеві жителі. Німецькі готелі, як правило, повністю відповідають своїй зірковості. Вартість розміщення в різних містах може відрізнятися.

На німецьких гірськолижних курортах доглянуті і добротні траси. Але вони підійдуть скоріше новачкам, адже тут практично немає складних спусків.

Німеччина по праву вважається однією з найбезпечніших країн у Європі. Система охорони здоров’я – одна з кращих в світі. Часто сюди їдуть за лікуванням недугів, яким не можуть допомогти більше ніде у світі, або комплексним обстеженням.

У Німеччині має сенс купувати товари місцевих виробників одягу, взуття, кухонного начиння, текстилю, тощо. Все це традиційно високої якості і за прийнятною ціною.

Якщо не хочете витрачати час на вирішення організаційних питань, замовляйте у нас тур в Німеччину зі Львова. Туристична агенція Хіт Тревел пропонує найцікавіші програми та маршрути, доступні ціни на перевезення, комфортні готелі та професійні консультації для вибору та планування.

open_bottom_text_article