м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Норвегія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Автобусні тури в Норвегію

Земля фіордів, льоду і полярних сяйв, Норвегія – країна вікінгів і валькірій, які не бояться холодів, непрохідних лісів та суворих північних умов. Для туристів країна цікава мальовничою природою, найзатишнішої столицею Північної Європи, відмінними гірськолижними курортами, заполярною екзотикою, смачною і ситною кухнею, цікавими музеями і чудовою екскурсійною програмою.

Неповторна особливість Заполяр’я – полярні ночі в середні зими. В середині ж літа сонце світить навіть опівночі.

Північна Норвегія – цікаве місце для пляжного відпочинку. Завдяки Гольфстріму прибережні води прогріваються до комфортних температур, так що плавати можна з кінця травня до середини серпня. Більшість пляжів – галькові, піскові, як правило належать готелям. Норвезьке узбережжя – чисте і доглянуте, обладнане пунктами прокату спортивного спорядження, барами, ресторанами та всіма стандартними зручностями. У волелюбній країні багато нудистських пляжів.

Для шанувальників гірських лиж відкриті курорти Хемседал, Хаф’єль, Квітф’єль, Трюсиль, Холменколлен і Гейло.

Що необхідно знати перед бронюванням туру в Норвегію?

Відпочинок в Норвегії не найдешевший, але дуже захоплюючий:

  • Осло – столиця, яка поєднує кращі риси мегаполісу і провінції. Сучасні торгові центри і ресторани поєднуються з різноманіттям культурних пам’яток: незвичайної архітектури, музеїв і галерей. Не поступаються і місцеві пляжі та гірськолижні траси.
  • Берген славиться знаменитою набережною середньовічного кварталу Брюгген, художніми галереями та іншими пам’ятками. Тут щорічно проводяться фестивалі, звідси ж стартують більшість екскурсій по фіордах.
  • Трондхейм – місто університетів і технологій. Найцікавіше – в районах Сульсіден і Баккланде з низками затишних кафе, антикварних лавок і бутиків норвезьких дизайнерів. Головна екскурсійна перлина – бароковий Стіфсгорден, найбільший дерев’яний палац в Скандинавії.
  • Ставангер – ще один освітній центр, де інститути та лабораторії сусідствують з пляжами, фіордами та історичними пам’ятками епохи вікінгів.
  • Флом – невелике містечко в однойменній долині, оточене неймовірної краси природою. На місці величних льодовиків – музей під відкритим небом і незабутні піші та залізничні маршрути уздовж рукавів Согне-фіорда – другого за величиною в світі.
  • Нарвик за Полярним колом привертає увагу спортсменів-екстремалів.
  • Олесунн – втілення ошатного стилю арт-деко.
  • Тромсе – «Ворота в Арктику», відомі нереальними пейзажами, північним сонцем і північним сяйвом.

Екскурсійні тури в Норвегію зі Львова: ціни та особливості

У прибережних областях – помірний морський клімат. У внутрішніх, особливо в гірських районах, клімат континентальний – більш теплий влітку і холодний взимку. На крайній півночі – субарктичний.

Хоча місцеві готелі – недешеве задоволення, вони часто пропонують знижки і особливі тарифи для сімей чи великих компаній. У Норвегії представлені як фешенебельні мережеві, так і невеликі історичні готелі в старовинних будівлях з дбайливо відтвореними інтер’єрами. Для шанувальників екотуризму – традиційні ферми і хатини, а також рибальські будиночки «Рорбах» в оточенні фіордів. Бюджетний варіант – кемпінги та хостели.

Вся Скандинавія – безпечний регіон з низьким рівнем злочинності. Відносно спиртного діє «фінський варіант»: сухого закону немає, але алкоголь дуже дорогий. Обережності вимагають норвезькі дороги. Це пов’язано з віражами, перепадами висот, заплутаною навігацією і непередбачуваною погодою.

А щоб не перейматися через організаційні питання, замовляйте тури в Норвегію зі Львова у туристичній агенції Хіт Тревел. У нас – перевірені маршрути, найкращі готелі, вигідні ціни та різноманітні програми, визначитися серед яких допоможуть наші професійні консультанти.

open_bottom_text_article